Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik párjukkal, férjükkel...

Akik párjukkal, férjükkel ketten éltek, mennyiből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés
Minap számoltam össze a fix kiadásokat, és kicsit ledöbbentem. Semmi nagyvilági luxus nincs benne. Lakbér, rezsi, kaja, cicák ellátása(ez a legkisebb), upc, 2 telefon előfizetés, tisztítószerek, piperék. Mindez ca. 180 ezerre jön ki. Megmarad kettőnk fizetéséből valamennyi így is. Vagy a pénz nem ér semmit, vagy mi keresünk keveset, hogy az 2/3-a ezekre megy el. Pedig nem elit környéken lakunk, drága lakásban, nem folyatom a vizet, nem ég a villany az üres szobában, nem bélszínt és lazacot eszünk, hanem normális, hétköznapi ételeket. A maradék jóformán arra megy el, ha kell valami új ruha(azt se mint a celebek vesszük, hanem ha tényleg szükséges), gyógyszer stb.
2014. okt. 8. 12:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát 20-as, tudod itt akik válaszoltak, ha jól láttam, mind albérletben élnek, nektek saját lakásotok van. Azért ez a nem mindegy. Kb ugyanannyi marad nektek, mint másnak, mert nálunk csak az albérlet közös költséggel együtt 56.200 Ft + rezsi. Nyilván senkinek nem könnyű... :(
2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nálunk jelenleg ezek a kiadások vannak fixen:

15e albi

30e rezsi (télen 45e)

6e telefonszámla

7e tv részlet (dec-be lejár)

16e mosogatógép részlet (januárban jár le)

5e UPC

4e helyi bérlet

5e kondibérlet férjemnek

5e kondibérlet nekem

20e fundamenta

6e diákhitel


ez így 120e, ha lejár a két áruhitel 100e ft.


kajára meg apróságokra olyan 70e megy el, de csak csirkemellet veszünk (filét), sok ásványvíz, joghurt, zöldség, ilyesmik, egészségesen igyekszünk enni.

tankolni 5-10e közt, mikor-hogy.


ha meghúznánk (a hitelek után) a szíjat, 150e elég lenne.

én jelenleg 68e ft-ot keresek, férjem 200-300közt, mikor hogy, szerencsére relatíve sokat tudunk eltenni.

2014. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen; spórolni mindig kell.

Aki mögött nem áll a "papa bank" a bajban, azzal nagyon könnyen elbánhat az élet. Még úgy is nagyon gyorsan legatyásodhat ha nagyon jól spórolt miközben ment a szekér. :(

2014. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!