Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, mi...

Nem akarok gyereket, mi legyen a párkapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket, emiatt sajnos el fog hagyni a párom. Nyilván még szeret, de szerintem egyértelműen ez lesz a végkifejlet, max egy hosszú és fájalmas agónia után. Próbál még rábeszélni, de én tudom, hogy nem fogok gyereket szülni sosem. Mit tegyek? Vessek én véget a kapcsolatnak és próbáljak új életet, vagy még maradjak vele?

Én már 38 éves nő vagyok, nincs gyerekem, ő pedig 31 éves (férfi ):)


2010. jan. 23. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

hasonló cipőben járok én is, bár mi 24 évesek vagyunk.

Egyébként 38 évesen még nem lehet biztos senki sem benne, hogy nem lesz gyereke.

2010. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem szeretnél gyereket, egy 38 éves nő még szülhet!
2010. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem szeretnék. Sajnos ez már végleges döntés nálam. Inkább az a kérdés,hogy használjam ki, hogy még fél-egy évet együtt legyünk , élvezzem vele az életet vagy jobb ezt befejezni mielőbb? Világossá tenni számára is, hogy nem lesz gyerekünk és döntsön ő? De ismerve őt, sosem fogja "hivatalosan " lezárni, hanem majd egyszercsak egyre furcsább lesz és egyre "gonoszabb" velem. Egy férfi sosem mondja ki a végét sajnos, tegyem meg én??
2010. jan. 23. 19:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfit keress, aki szintén nem akar valamilyen okból gyereket, hiszen ilyent is lehet találni. Ne várd meg, amíg elhagy, inkább te tedd meg ezt a lépést.
2010. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

38 évesen már okosabb is,ha nem akarsz szülni.Mire 20 éves lenne a gyerek,te már 58.Ez nem igazán egy kamasz problémáit értő és elviselő kor.,

Mondd meg világosan a párodnak ( a korkülönbség is elég problémás lenne később köztetek),és váljatok el békében,amíg nem hagy rossz szájízt egyikőtökben sem a válás.

2010. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem!De tudod milyen érdekes az élet. Volt egy jó ismerős házaspár, 10 évig mindent megtettek hogy gyermekük legyen, nagyon szerették egymást. És amikor megszületett a gyerek rá 1 évre elváltak.
2010. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

kezdj új életet, ne rabold a férfi idejét tovább.

amúgy meg nem tudod, miről maradsz le.

2010. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti. Ezzel mit szeretnél mondani??

Tudom, hogy érdekes az élet, a mi kapcsolatunk is nagyon jó, nagyon szeretjük egymást, csak ebben a kérdésben nem stimmelünk. Amíg a 20-as évei végét töltötte, nem is volt ez kérdés. Sajnos az elmúlt fél évben került elő nála.

Ilyen alapon monhatnám, hogy ő rabolta az időmet, hisz akkor még tényleg rugalmasabb voltam, amikor keződött kapcsolatunk, akkor kellett volna olyan férfit találnom, akivel e kérdésben is egyetértünk, de a szerelem vak és nem a problémákat kerestük, "csak" nagyon szerettük egymást.

2010. jan. 23. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenképp vess véget neki! Másképp látjátok a jövőt, nincs értelme így tovább folytatni!
2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb előbb megmondani neki! Később még nehezebb lesz, időközben elmérgesedhetnek a dolgok. Vagy csak közöld vele hogy esélytelen a dolog és ztán lásd mit lép.

Én is így gondolkozom, igaz korban a barátodhoz vagyok közelebb. Gondolom már te is kívülről vágod a sok beszólást, de nehogy elhidd valamelyiket is! Te ugyanolyan értékes nő vagy, sok más dolog is lehet fontos és csodálatos az életben! És nem vesztesz semmit, mert mindenkinek más az érték!

2010. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!