Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az ilyan anyóssal?

Mit kezdjek az ilyan anyóssal?

Figyelt kérdés

Párom és első felesége 8 évet töltöttek együtt, ebből 3 évet házasságban.Kapcsolatukból született egy kisfiú, aki most 5 éves.A házasságuk és a gyerekvállalás is nagy hiba volt részükről.A nő megcsalta,hetekre otthonhagyta a férjemet kisbabájukkal, amíg ő nyaralgatott. A váláskor ,,természetesen" mindent vitt:gyereket, házat,autót és a mai napig szép gyerektartást kap.


Anyósom és a család többi tagja utálja ezt a nőt,a rigolyáit a gyerek miatt viselik el(ritkán adja oda a nagyszülőknek és akkor is könyörögni kell neki).

Kezdetben jó volt a kapcsolatom anyósommal és a volt feleség is normálisan viselkedett velem. A gondok akkor kezdődtek amikor a kisfiú már inkább miattam akart hozzánk jönni, nem pedig azért hogy a nagyival találkozzon.Ez szúrja az anyósom szemét és a kisfiú anyukájáét is. Anyósom rendszeresen veszekszik velem minden apróságon és elásta a csatabárdot az exfeleséggel.


Na ilyen helyzetben hogy viselkedjek?


2010. jan. 23. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

leállítod a kisfiú anyját mert nem te kényszerítetted hogy csak temiattad jön a gyerek.mond meg neki h fejezze be mert nem vagy óvodás és nincs időd vele

az anyósnak meg törődjön bele ez még nem a világ vége ettől nem kéne harmadik világháborút nyitni.

beszéld meg a pároddal lehet h ő jobb hatással lesz az anyósodra

2010. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aljasok, most nyalják falják egymást anyós és ex menyecske. Na így jártam én is csak más szituációban. De én egy huszárvágással megoldottam a problémát, szóba sem állok az anyóssal levegőnek nézem, de meg is érdemli.
2010. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, h a barátokat meg lehet választani, de a rokonokat nem ...

Ha tényleg nincs mit szégyellned, akkor állj ki továbbra is a magad igaza mellett. Hideg fejjel, józan gondolkodásodat nem elveszítve, egyenes beszéddel és gerinccel. A hazugok és az irigyek mindig megbuknak, mert a saját mérgük forralja fel őket. Ezt követi a békülés fázisa, neked addig tényleg semmi tennivalód nincs, csak adni magadat továbbra is, és élni az életedet. Gyanítom a gyerek nem hiába jön már inkább miattad, ezt a természet rendezte így, hogy a gyerek megérzi, mi a jó neki.

Hajrá!

2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy párom sem tudja jobb belátásra bírni egyiket sem. Ezek ketten most k...a jól megértik egymást...Karácsonykor pl. anyósom tüntetőleg átvonult két utcával arrébb lakó exfeleséghez amikor én anyósomékhoz érkeztem vendégsége. Ez azért elég nagy bunkóság, nem?
2010. jan. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!