Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, anyám mindig...

Mit csináljak, anyám mindig kiabál velem?

Figyelt kérdés
Minden nap rendet rakok,de mégis kiabál.Az igaz hogy nem járok iskolába,se dolgozni,és egész nap a facebook -on chetelek 17 évesen,de minden barátom is.Miért baj ez?Ezért miért kell kiabálni?Nem bírom.
2014. okt. 14. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress munkát magadnak és ne a facebook-on lógj Vagy tanul, vagy dolgozz. Meddig akarsz az anyukád nyakán élősködni? Azért mert a haverok is azt teszik, neked nem kellene. Micsoda férfi lesz belőled? Értesz valamihez? vagy csak az asztalhoz tudsz ülni és bekebelezni azt amiért a szülő megdolgozott?. Én egy év múlva kitenném a szűrödet, hogy most már gondoskodj magadról.
2014. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Youknowwho ***** válasza:
Ha férfi ha nem férfi akkor is biztos hogy ugyanezt tenném. Nem abból áll az élet hogy rohadsz a gép előtt és nem is csak a "rendrakás" minden házkörüli munka. Tedd magad hasznossá ne csak csodálkozz hogy orditanak veled
2014. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Picit törd a facebookos buksikádat és rá fogsz jönni, miért kiabál!!!

Szerinted az internet meg a kaja a hűtőben az úgy terem?

2014. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én nem kiabálnék veled, csak úgy megvernélek, hogy szaladnál magadtól is az iskolába...
2014. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Csak tudnám, melyik barom vitte le a tankötelezettséget 18 évről...

De sejtem, melyik banda volt az.

2014. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Örülj,hogy csak ordibál és nem megtasliz
2014. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz suliba?
2014. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!