Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kétszínű és...

Miért ilyen kétszínű és idegesítő a bátyám?

Figyelt kérdés
már lassan 20 éves, és még mindig úgy viselkedik mint aki 2. Folyton piszkál, de néha durvábbakat is mond, pl nem csinálok semmit erre elkezd ordibálni és ha megkérdezem mi a baj azt mondja az hogy megszülettem. De viszont másnap már tök rendes, és pl azt mondja milyen csini vagyok ebben a ruhában. És ha én még mindig haragszom rá ez után, akkor én vagyok a szemét, hogy ő megdicsért én meg bunkó vagyok vele. Már lassan nem birom tovább, és mindig meg kell neki bocsátanom, és mindig zathiszem hogy majd megváltozik, de sosem. Mit tegyek hogy jobb legyen a helyzet? (Beszélni nem lehet vele, mert akkor dühös lesz és kiabál meg fenyeget :( )
2010. jan. 23. 22:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, utána járok a könyvnek
2010. jan. 24. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!