Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik egy másik férfi?

Miért tetszik egy másik férfi?

Figyelt kérdés

4 éve van párkapcsolatom, jövőre házasodunk össze, utána szeretnénk gyereket. Nem mondom, hogy teljesen problémamentes a kapcsolatunk, de szeretem a vőlegényemet, boldog vagyok mellette, tőle szeretnék gyereket. Ugyanakkor most a munkám kapcsán megismertem egy férfit. Eddig kétszer találkoztunk, de már lassan beleh!ly!lök, mert folyamatosan rá gondolok. Próbálok nem foglalkozni vele, de állandóan eszembe jut.


Ráadásul nem is az esetem, és jóval idősebb is nálam (kb. 40 éves, nőtlen) de ha találkozunk, kiver a víz, izzad a tenyerem, és minden nevetek, már belegondolni is kínos. Kapcsolatunk pusztán szakmai, és muszáj vele találkoznom. Nem érzem úgy, hogy közeledne felém, és nem is akarok tőle semmit, mégis képtelen vagyok kiverni a fejemből. Miért érzek így? Más is járt már így? Mikor/Mitől fog ez elmúlni? 27N


+1 Ismeri a vőlegényemet is (régebb óta, mint engem), és amikor a párom megkérdezte, hogy hogyan haladunk a közös projekttel, kb. azt mondta, hogy jó velem dolgozni és mindenen elnevetgélünk...


2014. okt. 15. 07:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Azért a férfiak közt is akad hasonló. Nekem nem véletlen tetszett meg más, a volt párom nem foglalkozott velem, elhidegültünk egymástól, erre jött valaki, aki figyelt rám, egyből ragyogni kezdtem. A vége az lett, hogy még 2014-ben szakítottam vele. Nem rég vette el az exét. Igen, még másfél év sem telt el azóta.


Én szerettem az exemet. És nagyon sokáig abba kapaszkodtam, hogy az elején jó volt. De be kellett látnom, hogy már nem lesz olyan, sőt, csak rosszabb lesz. Sok párt látok magam körül, akik ebbe a hibába esnek, és ez nem egyik, vagy másik hibája, hanem mindkettőé. Elvégre azért hívják párkapcsolatnak, mert két emberről szól.


Szóval az a férfi is megérdemli, aki csak úgy "elvan" egy nő mellett, és évekig húzza az egészet, eljegyzés sehol, majd, amikor rájön, hogy már körülötte majdnem minden barátja nős, és gyerekük van, úgy van vele, hogy már neki se ártana, ezért x év után elveszi a párját. A nő meg örül, hogy na végre, aztán házasság után ugyanúgy úsznak a langyos kakiban, mint előtte, csak jönnek a gyerekek is.

2016. máj. 4. 01:05
 22/23 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, a te életed, te alakítod. Sok sikert!
2016. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
És mi lett a másik férfival?
2023. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!