Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a férjemmel és hogyan...

Mi van a férjemmel és hogyan tudnám visszazökkenteni a világba?

Figyelt kérdés

A férjem rendes, becsületes és dolgos ember volt, mindig volt valami,ami érdekelte, voltak céljai, amiket el is ért, de valami történt, csak azt nem tudom, mi...

A férjemmel már 7 éve ismertük egymást és 4 éve éltünk együtt, mikor megszületett a gyerek. Egy ideig még rendben is volt a dolog, de a férjem megváltozott, nincs nő a dologban. Mintha nem is ő lenne, mintha agymosáson ment volna keresztül.

Egész nap nem csinál semmit, csak gépezik és zenét hallgat, dolgozni nem akar, ha el is megy dolgozni, max két hét és valamilyen indokkal felmond. Ha segíteni kell valamiben, akkor könyörögni kell neki, bezzeg másnak ugrik egy szóra. És a péntek-szombat este csak a haveroké. Nem iszik, csak alkalmakkor, de kocsmában ücsörög velük. A gyerekkel és velem a legnagyobb közös program, ha elmegyünk sétálni, de akkor sietve, mert szegény gyerek nem állhat meg egy másodpercre sem.

Azt mondja, hogy neki sem jó így,és megbeszéljük, hogy változtatunk a dolgokon, többet beszélgetünk, törődünk egymással (úgy vettem észre, neki ez csak a szexre vonatkozik) de soha nem tesz semmit. Én magamban kevés vagyok.

Sőt már ott tartunk, hogy egy jó szavunk is alig van egymáshoz, főleg neki. Csak ordítani tud mindenért.

Mielőtt kérdeznétek miért nem hagyom el, azért, mert még szeretem és reménykedem, hátha valami csoda folytán visszakapom a jókedvű, beszédes és szorgalmas férjemet. Az nem lehet, hogy valaki évekig megjátsza a jót, vagy igen?


2010. jan. 24. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Talán túlságosan megváltoztál amikor jött a gyerek. Talán neki az apás dolog nem jön be... De tőle kéne kérdezned... Ha nem válaszol akkor vele fogsz szenvedni örökre?
2010. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Rég rossz, ha ezt a kérdést egy internetes fórumon kell feltenned. Őszintén? Fogalmunk sincs, és a sok nagyokosnak sem lesz, akik ide írnak, csak tippelgethetünk. Ugyanezt VELE beszéld meg, ez a legevidensebb, és a legjobb megoldás. Amennyiben erre többször is alkalmatlan, keress pszichológus szakembert - kérd ki a véleményét, és próbáld meg rávenni a férjed a családterápiára. Ha ez sem válik be, adj neki ultimátumot: ha folytatja ezt az életmódot, el fog veszíteni téged. Ha még mindig nem látsz rajta semmi változást, engedd el.
2010. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy depresziós vagy más pichés gond, mondjuk ez nem ok a lustaságra. El kéne vinni dokihoz, és rávenni hogy rendszeresen foglalja le magát járjon dolgozni jót fogg neki tenni.
2010. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem pszichés problémái vannak, talán depressziós, keressetek egy szakembert. (persze gondolom ő ezt nehezen fogja belátni, és nehezen lehet majd rávenni arra, h segítséget fogadjon el)
2010. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az ún. lustaság jellemző a depresszióra, mivel semminek nem látja értelmét, minden cél elveszik ezért a végén már a legszűkségesebb hétköznapi teendők elvégzése is nehezére fog esni.Sok depressziós ki sem kel szinte az ágyból, mert nem látja értelmét az ébrenlétnek., a hétköznapi élet iránti motiváció is elveszik sokszor.
2010. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az is jellemző a depresszióra, hogy a haveroknak ugrik és csavarogni van kedve, persze egyedül?

Az teljességgel lehetetlen, hogy dokihoz vigyem, mert ő tökéletesnek hiszi magát . Azt vallja, hogy majd lesz valahogy, de már egyre rosszabb lesz. Mind anyagilag, mind lelkileg!

2010. jan. 24. 01:16
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
nem teljesíti az alapvető elvárásokat, még csak nem is dolgozik. te meg reménykedsz a csodában, és a gyerekeiddel (akikkel szintén nem foglalkozik) együtt kiteszed magadat ennek a sz.ar helyzetnek. bravó!
2010. jan. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? lehet úgy érzi, hogy nem élt még eleget. Lehet pár napja elkellenne költöznötök, hogy érezze a hiányotokat.
2010. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha párterápiára mennétek, mert ezt ketten nem tudjátok megoldani.
2010. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy nincs jövedelme, Azt írtad nem dolgozik.Akkor te tartod el? Miért is? Mert szereted? Mit kapsz érte? Ordítozást, könyörögni kell, hogy segítsen, a gyerekkel nem foglalkozik. Akkor mit csinál? Ingyen él?
2010. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!