Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnél családot...

Hány évesen szeretnél családot alapítani? Légyszi kort és nemet is írjatok, csak azért érdkelne hogy a lányok szeretnének hamarabb családot, vagy a fiúk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

13:29 - Ne azért akarj gyereket, hogy idősebb korban legyen kire számítani. Ez önző gondolkodás. De azt nagyon jól írod, hogy amit a gyerekednek adsz, azt idősebb korban visszakapod. Anyuval rosszul bántak a szülei, anyu most, hogy megöregedtek, látni se akarja őket. Felnevelték, de verték is, és a 2 kisebb testvérét mindig jobban becsülték, pedig mindig anyu volt, aki a legtöbbet segített a szüleinek, anyu nem kér belőlük...


Egyébként mi lenne, ha olyan gyereket szülnél, akinek soha nem lehetne saját gyereke (meddő lenne, vagy súlyos szívbeteg lenne - egyik rokonom lyukas szívvel született, neki se lehetett saját gyereke -, pszichésen fogyatékos lenne, egész életében gondozni kéne... stb.)...

2010. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó nekem nem avval van bajom aki gyereket akar hanem azzal aki beszól a gyereket nem akaróknak és aki ettől felsőbbrendűnek érzi magát! Minden tiszteletem azé aki gyereket vállal, de én meg úgy gondolom hogy más nehéz és szép dolgok is vannak az életben és nem csak egy értelme van annak! Arról nem is beszélve hogy túlzottan nem izgat kihal-e az emberiség, nem tartom életfeladatomnak hogy szaporodásommal megakadályozzam. Senkit nem buzdítok arra hogy kövessen, sose lesz olyan hogy mindenki így gondolkozzon és nem is akarom, de az tény hogy egyre többen vannak. Sőt ha jobban belegondolunk, így már túlnépesedés van és pusztítják a bolygót! De mondom egyáltalán semmi bajom azzal aki gyereket akar, azzal van bajom aki beszól és gondolom ez érthető!
2010. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mostmár utolsó előtti.
2010. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
93%
Az emberiség kihalásától én nem félek, így is túlnépesedés van a Földön. :-)
2010. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
81%

13:29 vagyok.

Nem is azért szeretnék,mert ha majd idősebb leszek, legyen kire számítani,hanem amúgy is oda vagyok a kicsikért,talán ezrét leszek gyermek gondozó-ápoló.

És nem attól tartok hogy a Földről eltűnik az emberiség,én csak attól,hogy a Magyarok.Amolyan Magyar szellemű vagyok,aki elitéli a másságot,pont mert miattuk nem szültik elég gyerek,több magyar hal meg évente mint amennyi születik,ami nem lesz jó.Az persze más dolog ha vmi betegsége van az illetőnek és nem leht gyereke vagy pedig fogyatékos lenne,őket megértem és sajnálom is,hisz szerintem szülővé válni az élet legszebb pillanata,megértem hogy másnak nem,inkább fél tőle vagy nem akarja,de azért ez furcsa számomra.

Azt meg nem mondom hogy nekem leány életem van,elváltak szüleim,anyum memóriája nem a legjobb(egy betegség miatt leépült~alkoholista lett a válás után :( mert tesóm apámnál maradt és nem tudta feldolgozni),otthonba került és apámhoz kerültem akit életbe nem szerettem,most se,de én próbálok majd egy normális életet összhozni magamnak ahol a család az első.

2010. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
92%
Nem félek tőle csak nem tartom olyan érdekesnek mint a többség, nem vonz :) Szerintem a magyarok épp az intoleranciájuk miatt és mogorvaságuk miatt vannak bajban! Nyugaton az én esetem teljesen elfogadott... De ha ez segít neked akkor megsúgom hogy nem vagyok teljesen magyar, anyukám makedón, csak kitelepítették onnan a családját. :)
2010. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is a család az első, párom, mama, papa (szüleim), tesók....
2010. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
93%

Én csak úgy vagyok vele, hogy ha nem lehet gyerekem attól, akit a legjobban szeretek, akkor inkább nem szülök, mert mástól nem akarok gyereket. Ha tőle nem lehet, akkor legfeljebb örökbe fogadok - feltéve, ha engedélyezik majd, de jelenleg az anyagi helyzetem még önmagamra is éppen elég, nemhogy egy gyerekre...

Én lehet, hogy nem is maradok amúgy Magyarországon, ki fogok menni tanulni és dolgozni külföldre, de nagyon erősen gondolkodok rajta, hogy talán ott is maradok, ha lesz lehetőségem erre. Én nem biztos, hogy vágyok vissza, nem olyanok az emberek, hogy itt tartsanak. Annyi sok a rosszindulatú, más életében vájkáló, önző ember, nekem ez nem hiányzik.

2010. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
86%
De az is lehet,hogy változik a véleményed,ahogy idősödsz,majd csak lesz valahogy :) Senki se 100%osan Magyar vagy bármi más..De szeretném ha nem halna ki a Nemzetünk,persze azért nem fogok focicsapatot szülni(akármennyire is szeretem a focit :D ) na meg nem elég ehhez 1 ember,én ilyen vagyok,büszke a Nemzetemre és a Hazámra,akármi lesz vagy sem én maradok itt.Sose tudnám itt hagyni az országom,ahol felnőttem,ahol megtanított az élet és persze 1-2 ember 1-1 dologra.Azt nem mondom hogy 1 évre nem mennék ki sehova se dolgozni,de örök életemben biztos nem.. Lehet nem ez a világ legszebb,legjobb országa,de az őseink sokat harcoltak,haltak és szenvedtek értünk.És azt szeretném,hogy a gyerekem is ide szülessen és tudja azt,hogy Magyarnak lenni büszkeség és nem szégyen :)
2010. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
14:38 - Őseink szégyellnék, ha látnák azt, mivé lett ez a valaha gyönyörű ország. Ők nem azért harcoltak, hogy valakik élhetetlenné tegyék.
2010. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!