Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnél családot...

Hány évesen szeretnél családot alapítani? Légyszi kort és nemet is írjatok, csak azért érdkelne hogy a lányok szeretnének hamarabb családot, vagy a fiúk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
21:26 Te 17 évesen így gondolod a dolgokat most, hogy még középiskolába jársz! De majd amikor kikerülsz az iskolákból és eljön az idő amikor dolgozni kell/akarsz és nem találsz munkát és hónapokig/évekig lóbecolsz és nem tudod mihez kezdj, akkor majd megváltozik a véleményed! És lehet, hogy te is külföldön kötsz ki! Kivéve ha apuci a segged alá teszi a melót a házat meg a kocsit!
2010. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
A húgom mesélte, hogy a töritanára sokszor mondta a lányoknak, hogy "szüljetek a nemzetnek".
2010. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

28-33 év között

17/L

2010. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Féligmeddiges helyzet az enyém. 38 éves ffi vagyok. Ha a családalapítás a gyerekkel kezdődik, hát le vagyok maradva. Az eszemmel tudom, hogy itt lenne az ideje. De én jól megvagyok nélküle. Viszont komoly kapcsolatban élek a párommaal 12 éve. Tehát 26 voltam, mikor úgy éreztem, megtaláltam az IGAZI-t. Ez azóta is tart. De gyerek nincs. Ha a csaj (29) szeretné, nem akarom megfosztani az anyaságtól, de én nem vagyok oda a gyerekekért.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ezt nem lehet előre eltervezni. Gondolni lehet, meg hogy mi lenne a praktikus, de aztán az élet lehet, hogy másképp hozza.

2010. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!