Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha férjedet/fele...

Mit csinálnál ha férjedet/feleségedet ölelgetné és a nyakát csókolgatná egy baráti társaságba egy ismerős/haver?

Figyelt kérdés
Feleségeddel,férjeddel elmennétek egy baráti társaságban,majd elmennél wc-re és wc elött ölelgetni elvileg barátilag az illető,de közben a nyakát is megcsókolná.Hogyan reagálnál erre?Az illetővel elötte még nem találkoztál és még nem ismered.Tehát mondjuk a férjed vagy feleséged baráti társaságában mennétek,de őt még nem ismernéd,nem találkoztál vele, de ő már régebb óta ismeri.Mi lenne a reakció?
2014. okt. 17. 06:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

KOMOLYAN fontos momentum, hogy a párod mit reagált???? Nehéz lenne leírni a pontos történetet?


Ha pl. próbált elhúzódni, vagy látszott a zavara, vagy bármi, akkor tudnám, hogy csak rámászott és nem tudta kezelni a dolgot.


Lehetett a részéről baráti ölelés is, de lehet a másik nyomult, és te erre toppantál be.


De lehetett megcsalósdi is.


De ha nem írod le pontosan mi volt, tehát az arckifejezésüket stb. akkor nem lehet erre jó választ adni.

2014. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

ma 10:13


Te olyan sötét vagy mint az éjszaka már bocsi...hányszor írjam még le??Kétszer leírtam már a sztorit...

A reakciót nem láttam,mert sötét volt az előszobába,és öszintén szólva kicsit én is ittas voltam.

2014. okt. 17. 11:06
 13/23 anonim ***** válasza:
Olelessel nincs semmi gond.(en vagyok a no) elvegre baratok megolelik egymast, legalabb is nalunk. A nyakrapuszi termeszetesen mar nem fer bele. Kozbelepnek, majd szamonkernem a csajt.
2014. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én pont nemrég voltam ilyen szituban, csak én ismertem a csajt, aki a férjem egyik "legjobb barátja" már régóta. Nekem nem is volt ezzel sosem gondom, csakhogy a csaj valami szar időszakon ment át érzelmileg, szeretethiányos volt, és hát elkezdte azt csinálni, hogy 1-2 pohár sör után, próbált bújni a férjemhez. Ő ezt hárította mindig, így nem aggódtam.

Egyszer aztán egy bulin a férjecském szépen bepiált, meg a csaj is. A csaj elkezdte ezt igen lazán előadni, konkrétan a nyakában lógott, a férjem meg annyira nem volt képben, hogy szinte fel sem tűnt neki. Na, akkor volt, hogy szépen közöltem, hogy akkor most elindulunk haza, és másnap mondtam a férjemnek, hogy ez nagyon gáz, kb. úgy nézett ki, mintha ő lenne a feleség, és én a haver. Mondta, hogy teljesen igazam van, bocsánatot kért, hozzátette, hogy ő annyira nem volt képben, hogy föl se tűnt neki (ami amúgy igaz, láttam is rajta, na de akkor is).

Rászóltam a lányra is, hogy ezt jó lenne abbafejezni, mert megalázó nekem, ne ölelgesse a férjemet, meg duruzsoljon neki, mert gáz. Mire a csaj nekiállt nekem kiakadni, hogy ő 15 évig úgy ölelgette a férjemet, ahogy akarta, és senki nem pofázott bele. Mondtam neki, hogy igen, csakhogy akkor a férjem szingli volt, nem volt akit zavarjon, de most már nős, és engem zavar (amúgy régen nem is ölelgette, ismertem őket akkor is). Még mondott valamit arról, hogy de ők régen is ezt csinálták (nem igaz), mire én mondtam neki, hogy az exem is a baráti társaság tagja, és ezen logika alapján, ha én szexelek vele, akkor az ő párja és az én férjem ugyebár nem szólhatnak semmit, mert hát mi régen is ezt csináltuk, ugye? Na, erre befogta a száját, és önként el is takarította magát a társaságból. A férjemnek ebből esett le, hogy a csaj többet akart barátságnál, nekem már egy ideje feltűnt.

2014. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Pont hogy nem írtad le a lényeget, mert adott esetben nem mindegy hogy te a férfi, vagy a nő vagy, és az sem amit végre kiböktél, hogy ittas is voltál.

1. Jól láttad?

2. Mi volt a folytatás? Magára hagytad a feleséged, akit egy talán ittas fickó molesztált, és most itt előadod a nagyhalált? Vagy te vagy a nő, és egy másik beivott nő miatt hisztizel, miközben nem voltál annyira józan, hogy a férjed reakciójára is emlékezzél?

Amit leírtál az kb. semmi. Mint írták vannak hülye emberek, ennyibe még senki se pusztult bele. De aki a bolhából csinál elefántot, az magának keresi a bajt. Ennyi.

2014. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Biztosan nem rendeznék jelenetet. De a nő egyből levágná mit gondolok az tuti. Elég lenne csak rá néznem. :D

Ennyiből én még nem gondolnék semmi rosszra..már ami a férjemet illeti. A nőről,a ki a nyakába ugrott és csókolgatta...nos, róla meg lenne a véleményem és a jövőben tuti szemmel tartanám.

2014. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

ma 11:25


Bocsi ha lehurrogtalak,értem mire gondolsz.Sajnos az arckifejezést nem láttam,mert sötét volt.Én vagyok a férfi egyébként.

A feleségem már régóta ismeri ezt az embert,fiatalok vagyunk,én akkor találkoztam vele elöszőr és utoljára egy házibuli alkalmával.Az öleléssel nincsen bajom,emberként szerethet mást is az ember.Annyit láttam hogy amikor megölelte,akkor a párom nyakát puszilgatja csókolgatja,majd amikor megjelentem,akkor abba hagyta,majd elengette a párom.Én is a párom is ittas volt,sajnos nem tiszta a kép,hogy ellökte e vagy elhúzta a nyakát,mert mint írtam sötét volt és az egész egy pillanat műve volt és kicsit ittas is voltam.

Az eset után látta a párom hogy valami bajom van,szerintem tudta mi miatt,utánna el sem mozdult melőllem és egyfolytába ölelgetett,vszinü azért hogy tudtára adja hogy velem van.

2014. okt. 17. 11:33
 18/23 anonim ***** válasza:

ÉN halál nyugodtan odamennék egészen közel a férjemhez és az ismeretlen nőhöz és csak ennyit mondanék a kezemet nyújtva:

"Szia XY vagyok, a Z felesége- te ki vagy? Még nem találkoztunk.

Bemutatnád a partneredet/férjedet is? Én is szeretném ilyen "kedvesen és illendően" köszönteni, mint te a férjemet- jó móka lenne, nem gondolod? :)"


Ez a szituáció egyébként az a szint, ahol nem elegáns, nem érdemes cirkuszt rendezni- normális emberek, stabil házasság pedig meg sem rendül ilyesmitől.

A cinikus hangvétel épp elég egy kultúrált társaságban, hogy az illető "hölgy" észrevegye magát.

Ha nem, akkor bíznék a férjemben, hogy elutasítja.

Ha nem utasítja el, akkor azonnal hazamennék- komolyabb feltűnés és cirkusz nélkül- de gondolom érthető, hogy elvárok a kapcsolatomban egy alapvető tiszteletet és nem kívánok egy légtérben asszisztálni a történtekhez, míg a férjem élvezi az ölelgetéseket.


Én nem szeretem, ha megaláznak- a férjem egyébként nem ilyen típusú ember. Az ölelgetés, nyakpuszilgatás nem 2 másodperces dolog- az is sokat elárul a felekről, hogy a férj mennyi ideig "tűri" ezt a dolgot egy "idegen" nőtől.

2014. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"ma 10:13


Te olyan sötét vagy mint az éjszaka már bocsi...hányszor írjam még le??Kétszer leírtam már a sztorit... "


Te meg bunkó vagy, és vak, ha nem láttad a reakciót.

Ugyanis ez "perdöntő". Ez olyan, mintha egy gyilkosságnál nem néznék, hogy önvédelem volt-e vagy emberölés. És még van pofád sötétnek nevezni? Ennyire nem evidens, hogy amit leírtál az nem elég információ?

2014. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

És beszéltél már erről a feleségeddel? Mit mondott, mire emlékszik? Egyébként szerintem semmilyen életkorban nem normális magatehetetlenné inni magatokat, de ti tudjátok:S Ha a feleséged ezt követően végig rajtad lógott, az vagy bocsánatkérés azért, mert elcsábult, vagy biztosít a szerelméről, mert akarata ellenére hajtottak rá. Biztosat csak akkor fogsz tudni, ha rákérdezel, és figyeled a reakcióját.

Egyébként hasonló esetben én nagyon felkapnám a vizet, hazaindulnék a párommal, és még részegen kifaggatnám, mert úgy úgysem tud hazudni. Minél tovább tologatok egy problémát, annál jobban elmérgesedik.

2014. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!