Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha férjedet/fele...

Mit csinálnál ha férjedet/feleségedet ölelgetné és a nyakát csókolgatná egy baráti társaságba egy ismerős/haver?

Figyelt kérdés
Feleségeddel,férjeddel elmennétek egy baráti társaságban,majd elmennél wc-re és wc elött ölelgetni elvileg barátilag az illető,de közben a nyakát is megcsókolná.Hogyan reagálnál erre?Az illetővel elötte még nem találkoztál és még nem ismered.Tehát mondjuk a férjed vagy feleséged baráti társaságában mennétek,de őt még nem ismernéd,nem találkoztál vele, de ő már régebb óta ismeri.Mi lenne a reakció?
2014. okt. 17. 06:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

ma 13:02


Bunkó anyukád...

Ha nem láttad volna,bocsánatot kértem.Vagy elfogadod vagy nem,ha nem,akkor az viszont téged minösit..kiállhatatlan egy ember lehetsz..

Ha tőlem bocsánatot kérnek,akkor azt általában elfogadom,főleg ha ilyensről van szó.De ha nem hát nem,végülis úgy sem ismerlek.

2014. okt. 17. 16:55
 22/23 anonim ***** válasza:
Én megölném a drága kis puszilgatót.
2014. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Anyázol, meg sötétnek nevezel, miközben beszúrod bocsi?

Neked mégis mi bajod? Én NEM bocsátom meg, hogy lesötéteztél, és jogomban áll nekem is azt mondani rád, amit akarok, ha már neked volt pofád... bocsi.

Most gondolom erre így meg kell bocsáss, mert odaszúrtam a végére UGYE?

2014. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!