Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el egy anyós? Mi...

Meddig mehet el egy anyós? Mi az, amit megengedtek neki (beleszólás, viselkedés, stb), és mikor állítjátok le?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Az én anyósom semmi rosszat nem csinál. Egyrészt normális emberhez mentem hozzá akinek normális anyja van, másrészt soha nem is hagynék semmit ami nem tetszik. Nem vagyok olyan birka mint sokan akik ide írnak, hogy anyós már a házat viszi fejük fölül és még akkor sem mernek szólni... Szerintem elég furcsa ez a nagy anyósellenesség. Nem igaz hogy nem bírnak nyugton élni. Szerintem általában a feleség tehet róla... Mert minek kellett neki az anyós házába szülni, meg mert nem meri megmondani a véleményét inkább szenved, vagy mert hisztiztik állandóan, mert nem bír elfogadni egy idősebb ember és azt sem veszi észre hogy a saját szülője is ilyen.... Érdekes módon a férfiak nem írnak ide, hogy milyen szemét anyósuk van. Akkor nem lehet hogy tényleg a menyekkel van baj?
2010. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

16:29

Ebben lehet igazad. Igaz én nem voltam házas, de nagyon szerettem (volt)barátnőm szülei. Fiúkként viszonyúltak hozzám. Anyus(ahogy hívtam) :D ,meg tök rendes volt mindig.

2010. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van az elsönek.

A kérdezö azt várja hogy kezdjék itt el az emberek fikázni anyóst, és ö helyeselhesen mellette.

Az én anyósom is igen rendes, van amiben vetélkedik, pl a kajám mindig rossz, de anyámnak meg az a rossz ahogy a krumplit pucolom.

szóval vannak igazán kiállhatatlan anyósok, de azokkal is normálisan kell bánni. Barátnöm 3 év után jött rá hogy nem is olyan rossz ember az anyósa.

2010. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Szerintem meg nem kell annyira védeni őket. Az én anyósom pl. állandóan belémköt,de érdekes módom mindig úgy csinálja hogy a párom ne hallja. Az utolsó eset amiért nagyon megharagudtam rá. Be vittük hozzájuk a lányomat,ő meg otthagyta az öregre egyedül,aki beteg és elment a Penny-be bugászni. Amikor mentünk a lányomért az anyós még nem volt otthon. Pedig még csak 1 éves és képes volt otthagyni a beteg apósomra.
2010. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Az én anyósom csak a hátam mögött mer szapulni, a fiának. Persze Ő elmondja nekem, bár lehet, nem mindig. Hogy mellettem nehéz élete lesz, hogy én csak kihasználom, és ha felújította a lakásomat, akkor ott fogom hagyni. Meg hogy -izéke- vagyis én, majd jól elköltöm a pénzét. Ezt konkrétan előttem mondta. Szerencsére tőlünk 220 km-re laknak, így ezeket könnyű elviselni, nem igazán tud ártani.
2010. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Elsővel teljesen egyetértek. Szerintem is a menyek túlozzák el a dolgot. Mint minden esetben anyós és meny között is lehet egy ellenszenv, kialakulhat egy olyan vita amin nem tudunk/akarunk felülkerekedni, de úgy gondolom akkor sem az a megoldás, hogy a férjünknek/ismerősöknek/mindenkinek szídjuk az anyóst és panaszkodunk. Akkor egyszerűen megkell szakítani a kapcsolatot, nem kell találkozni, így elkerülhetőek a viták. Ettől anyós még láthatja a fiát és az unokáját.
2010. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!