Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik menü lenne...

Nektek melyik menü lenne szimpatikusabb vendégként?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk, jelenleg 2 vendéglátó egység között vacilálunk. Mindkét hely jó lenne, viszont a menüben pont két ellentétes. (50-60 fős esküvőnk lesz)

Ezért szeretnénk egy közvélemény kutatást, hogy ti melyik menüt tartanátok szimpatikusabbnak, és melyikből ennétek szívesebben a kettő közül vendégként?


A:- Újházi Tyúkhúsleves

- sertéspörkölt galuskával

- Rántott csirkemell; Cordon Bleu sertésből; Natúr szelet hagymával, baconnel és sajttal töltve; rántott karfiol, rántott gomba tartárral (a vegetáriánusoknak).


Köret: petrezselymes burgonya, rizi-bizi, zöldségköret

Savanyú: almapaprika, csemegeuborka, házi vegyes vágott


B: Tyúkhúsleves

- pörkölt galuskával

- Csirkemell aszalt szilvával, sajttal-sonkával töltve, Töltött csirkemell kapros túrógombóccal, karaj egészben sütve barna mártással, tarja, vadmalacsült, csőszpecsenye


Köret: ködmönben sült krupmli, girllezett zöldsékeg, grillezett gyümölcsök


Savanyúság: vegyes vágott, csemege uborka


Ti melyikre szavaznátok? A B menünél csakis kemencében sült ételekről van szó, és azok is jöhetnek csak szóba ha módosítani szeretnénk.



2014. okt. 30. 11:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
A
2014. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudnék dönteni, mert mindkét helynek nagyon csábító az ajánlata. Ha magamból indulok ki, aki alig eszik húst, akkor az első, mert rántott karfiol, gomba, én valószínűleg ezt enném. VISZONT, a második, azaz B szimpatikusabb, mert finom az aszalt szilvával töltött csirkemell, és a csőszpecsenye is, és a köret is nagyon tetszik, mármint hogy grillezett zöldségek, gyümölcsök :)

Szóval ha most választani kell, akkor az A menü, mert mondom, nem eszem sok húst, de ugye kevés vendég eszik kevés húst vagy vegán.. :)

2014. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
A
2014. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
A
2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egyik sem igazán jó, mert egy-egy menüben gyakorlatilag ugyanolyan jellegü ételek vannak.


Sokkal jobb lenne, ha a kettöt lehetne kombinálni, és a rántottak mellett lenne valami más is, illetve a B menünek jóformán nincs olyan, ami húsmentes.

2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

A



De kérnék simán csak rizst és simán krumplit is. Saját magamból kiindulva nem azeretem a rizi bizit na meg a petrezselyes husit sem. Kiválogatni meg nehéz lenne.

2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
68%
A
2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Első, bár én nem eszek disznót, max csak pörköltnek, de abban több fogamra valót találtam
2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Bnél nincs vega kaja, így ha vannak ilyen vendégek, akkor az kilőve
2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 csabika1971 ***** válasza:
84%

A; nagyjából hagyományos "uncsi".

Nekem a B; jobban felkeltette az érdeklődésem. Van közte amiről azt sem tudom mi, de jól hangzik és kíváncsi lennék rá.

2014. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!