Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik menü lenne...

Nektek melyik menü lenne szimpatikusabb vendégként?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk, jelenleg 2 vendéglátó egység között vacilálunk. Mindkét hely jó lenne, viszont a menüben pont két ellentétes. (50-60 fős esküvőnk lesz)

Ezért szeretnénk egy közvélemény kutatást, hogy ti melyik menüt tartanátok szimpatikusabbnak, és melyikből ennétek szívesebben a kettő közül vendégként?


A:- Újházi Tyúkhúsleves

- sertéspörkölt galuskával

- Rántott csirkemell; Cordon Bleu sertésből; Natúr szelet hagymával, baconnel és sajttal töltve; rántott karfiol, rántott gomba tartárral (a vegetáriánusoknak).


Köret: petrezselymes burgonya, rizi-bizi, zöldségköret

Savanyú: almapaprika, csemegeuborka, házi vegyes vágott


B: Tyúkhúsleves

- pörkölt galuskával

- Csirkemell aszalt szilvával, sajttal-sonkával töltve, Töltött csirkemell kapros túrógombóccal, karaj egészben sütve barna mártással, tarja, vadmalacsült, csőszpecsenye


Köret: ködmönben sült krupmli, girllezett zöldsékeg, grillezett gyümölcsök


Savanyúság: vegyes vágott, csemege uborka


Ti melyikre szavaznátok? A B menünél csakis kemencében sült ételekről van szó, és azok is jöhetnek csak szóba ha módosítani szeretnénk.



2014. okt. 30. 11:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő jó. Az A tipikusan hagyományos. De a B sem annyira kiugróan eltérő, hogy zavaró lenne. Én B-re szavazok!
2014. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
5%

Már meg ne haragudjatok, de nem fogja emelni az esküvő fényét ez az unalmas ételsor.

Kb egy iskolai menza szintjén van!

2014. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó te mit ennél???



A ebben biztos mindenki megtalálja amit szeret

B nem mindenki szereti az ilyen ételeket

2014. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
39%

A: uncsi. És egyáltalán nem biztos, hogy mindenki talál fogára valót. Én pl csak a csirkehúst eszem meg, de a rántott dolgokat eleve nem kedvelem. A rántott karfiol/gomba helyett is lehetne végre valami fantáziadúsabb mint vega étel.

B: már jobban hangzik, de nem az igazi

2014. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
85%
B
2014. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem az étellel szeretnénk az esküvő fényét emelni, valamint még tudunk változtatni a menün, az A-nál. A B-nél annyiban, hogy variálhatunk a sült húsok között. Bevallom, hogy a B nekem annyira nem nyerő, de a vőlegényemnek nagyon bejön.

Egyébként én azt vallom, hogy inkább legyenek egyszerűbb, hagyományosabb ételek, amiket mindenki ismer és szeret, mert például én sem vagyok oda a libamájért, meg ezekért a különlegesebb kajákért. Előbb nyúlok a rántott húsért mint a kaviárért. Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz, és várom a további kommenteket. :)

2014. okt. 30. 14:11
 27/36 anonim ***** válasza:
22%

Amelyikben kevesebb a disznó, a zsír, a rántás.


Az A szörnyen hangzik, a B sem tetszik annyira, de a vega kaja miatt azt választanám. (Pedig húsevő vagyok, de ezekből egy sem tetszik.)

2014. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
65%
Hat en nem eszek sertest:D de B mindenfele keppen. sokkal unnepibb,az A pedig olyan vasarnapi ebedes :( mindenkeppen a B kulonleges,de megis egyszeru :)
2014. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
72%
"A" verzió
2014. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
51%

A menü.

Én mindig félek az olyan kajáktól, amit még nem ettem (a B-ben van egy pár ilyen). Ha étterembe megyünk, inkább megkóstolom, ha vki eszik a családból vmi újdonságot, magamnak pedig egyszerű, hagyományos kaját rendelek, amiről tudom, h szeretem. Többször bebizonyosodott, h jól döntöttem, h nem kértem :)

2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!