Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy leszbikus pár gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy olyan nővel, akinek pár hónapja született gyereke és a barátnőjével közösen vállalták. Én, mint "laikus", azt mondanám, hogy szívük joga gyereket vállalni, hisz egy leszbikus nő is vágyhat gyermekre, azonban kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről. Olyan boldognak tűnt és nem is gondoltam volna, hogy mi a helyzet.
2010. jan. 26. 13:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
Sok sikert nekik.
2010. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

hát nem tudom. szerintem kihathat a gyerek érzelmi meg egyéb lelki fejlődésére, hogy nem apa-anya, hanem anya-anya - vagy nem is tudom - neveli. nem ítélem el a homoszexuálisokat, csak a gyerekvállalás sok egyéb kérdést is felvet. főleg, hogy nem marad örökké baba és később biztos mindenféle rosszindulatú megjegyzések áldozata lehet oviban, suliban. stb.

amúgy szerintem minden nőnek joga van megtapasztalni a terhességet, szülést, anyaságot.

2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
76%

szia!


Ez a kérdés mindig meg fogja osztani az embereket, és vannak, akik szélsőségesen nézik a dolgot; ellene meg mellette is. Én olyan típusú nő vagyok, aki szerint a család fogalma a férfi és a nő; nem két férfi, nem két nő.Most írhatnék 10 példát, hogy miért nem "jó" ez a fajta együttélés, illetve gyerekvállalás; de felesleges. Aki ezt szeretné, az úgyis csak a maga életfelfogására, személetmódjára hallgat.(Mellesleg, akinek gyereke születik az inkább biszex, mert ugye férfi nélkül nincsen baba...)

2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
60%

Boldog gyerekkora lehet ilyen szülökkel is.

De óvodás korától kortársai néha nehézzé tehetik életét,kérdéseikkel,csúfolódással.

2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
48%
Undorítónak tartom. Minden gyermeknek joga van normális és természetes családi példát látni, és nem lehet ráerőszakolni, hogy ilyen beteg környezetben nőjön fel. Szerinted annak a gyermeknek egészséges lesz a személyiségfejlődése, meg a lelke? Lószart..
2010. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak nevelés kérdése, bár én nem tudom, hogyan mondanám meg a gyereknek, hogy 2 anyja van meg ilyenek,de az, hogy nincs apa, az manapság már nem ritka.Sok gyerek nő fel úgy, hogy csak az egyik szülő van vele.Amúgy szerencsések, hogy lehet gyermekük, sok boldogságot nekik!
2010. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
51%
A gyerek egészséges fejlődéséhez nem jó. Minek nevelődik a gyerek?
2010. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
10%

csak egy kérdés!

Akkor ha gyereket akarok örökbe fogadni, de nincs párom,akkor ne is fogadjam örökbe, mert nincs apa?Pedig mondjuk mindent megtudnék neki adni?Mert egyedülállónak is lehet örökbefogadni, csak azért kérdezem.

Ez is ugyan olyannak számít akkor?

2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
26%
Biztos hogy valamilyen módon kihat a szocializációjára, de nem hiszem, hogy okvetlenül károsan.
2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
44%

Cseppet el vannak a mélyliberálisok tévedve! A természeti törvények szerint a gyermek egy hím és egy nőstény egyed kiváltsága. Ha valaki b|_|zeráns akar lenni, lelke rajta, de a gyerektől coki!


Ez az élővilág megerőszakolása. Nem természetes, és helye nincs!

2010. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!