Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire talpraesett...

Csajok! Mennyire talpraesett a pasitok /férjetek / párotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy egy átlagférfi miket csinál meg és miket nem.

1. Tud kenyeret sütni (nem géppel)?

2. Tud alapkajákat főzni? (pörkölt, leves, ilyesmi)

3. Tudna egy kutyának egy rendes házat építeni?

4. Kertészkedik? (fűnyírás, esetleg konyhakert - hogy a növények életben is maradnak) :)

5. Vigyáz a gyerek(ek)re?

5/a - a baba születésénél bent volt veletek?

6. Boldogul az internettel?

7. Mosogatni szokott?

8. Be tudja indítani a mosógépet? (és úgy, h nem minden ruhát összemos 90 fokon)

9. Meg tudja javítani a ház körül elromlott dolgokat ( alap villanyszerelés, barkácsdolgok, stb.)


2010. jan. 26. 19:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy írjak egy választ: 17 éves vagyok, a barátom 20. Elég talpraesett, valószínűleg, mert édesapa nélkül nőtt fel! Ezek közül a kenyérsütés, amit nem tud. A többit gond nélkül megoldja, így 20 éves fejjel is. Imádom!! :) A gyerkőc kérdésre egyelőre annyit, hogy a rokonbabákkal/gyerekekkel vígan elvan, és vigyáz rájuk, ha kell. Teszem hozzá, még anyukájával él, de ő a férfi a háznál.:)Mindent megold, találékony!
2010. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%

háát mivel a pasim max még elég fiatal ezért leirom apám mien :D


1.nem

2.igen

3.igen

4.igen

5.igen.

5/a.nem

6.naggyábol

7.igen

8.nem

9.igen

2010. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
hátt asszem én nagyon szerencsés vagyok a 9-ből 3-at tuti megcsinálja abból kettő pár hét múlva kiderül ugyanis akkor szülünk apás szülésre készülünk remélem a gyerekre is tud majd idővel vigyázzni egy kimaradt a kenyér sütés de asszem az nem baj ha géppel is megy neki ugy is Isteni kenyeret süt:)üdv...
2010. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem (én sem tudok)

2. Igen

3. Biztosan, de ezt még nem teszteltem

4. Nem (nincs kertünk)

5. Igen

5/a. Nem (mivel nem közös gyerek, értelemszerűen akkor még nem voltunk együtt)

6. Igen

7. Igen

8. Fogjuk rá

9. Részben

2010. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
o.O Minden stimt. Kivéve az 5. pontot (nincs gyerekünk). Mondjuk kertészkedésben még csak kezdő szinten van =) Egyébként rendszergazda és oktatási technikus, a házimunka elosztásában övé a mosás, mosogatás, a kutya már vagy 3 hónapja várja, hogy elkészüljön az új háza,- most kb 60%on van- és szülinapomra 6 féle tortát sütött nekem. Azt hiszem feleségül megyek hozzá :)))
2010. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%

ezek közül egyikhez sem ért az internet kivételével. de én is így vagyok ezzel szóval semmi gond. gyerek meg nincs, nem szeretjük őket. ja mosogatógép mosogat nálunk, a mosást, főzést meg anyámra bízzuk vagy rendelünk kaját.

25L

2010. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

1. nem

2. nem

De ezeket nem is várom el tőle. Akkor én mit csinálnék?:)

3. Persze, már meg is tette:D

4. Füvet nyír, permetez néha, segít betakarítani a gyümölcsöket is, kapál, szóval igen. de a kis virágaimat én szeretem gondozni.

5. Természetesen

5/a. Nem. Dolgozott.

6. Jobban, mint én:)

7. Ha megkérem, nagy dérrel-dúrral megcsinálja:D De nem szereti:D

8. Nem hiszem. De ő állítja, hogy igen:D

9. Általában igen, de azért villanyszerelni nem engedem, cak ha mondjuk ki kell cserélni a villanykörtét.. A számítógépekhez, egyéb gépekhez nagyon ért.


Szerintem tökéletes férjem van és nagyon jó apja a kislányainknak:)

L27

2010. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a tulajdonságok nem határozzák meg a talpraesettséget, én azt szoktam talpraesetnek híni, aki tudja mit akar kiáll magáért, nem tutyimutyi:)

Amúgy meg.

1. Nem, de én se, sztem még géppel se:)

2. teát talán tud főzni

3. istenments, hogy a kutyusom házát veleépítessem!

4. nem, de allergiás mindenre ami zöld, ugyebár ez mentség

5. maximálisan, tök jól kijön a kölykökkel, hiszen pedagógus

a/. azt mondja rám bizza, hogy egyáltalán bent legyen e

6. kockaaa

7.persze

8.naná

9. igen még szép:)

Így imádom, ahogy van.

2010. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

1. nem pék, nem várom el tőle.

2. inkább ne menjen a konyhába, mert még felgyújtja :)

3. még nem próbálta sztem, de mivel nincs kutyánk, nem szükséges :)

4. egyszer a régi vidéki házunk kertjében lenyírta a füvet, ügyesen boldogult vele.

5. nincs gyerekünk, de szeretnénk. majd meglátjuk :)

6. GURU!

7. max maga után, de ezt sem várom el tőle.

8. ha megtanítom rá, akkor biztos. egyszer megkértem, h teregessen ki, és pont úgy csinálta, ahogy én szoktam. nagyon büszke voltam rá! :)

9. ilyen szempontból is tuti srác, bár panelban lakunk, eddig nem csalódtam benne :)

2010. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nálunk az 1-st, és az 5/a-t írhatom csak nem-nek. Főzni tud, a húsokat általában Ő csinálja. A netben nagyon penge, mosogatni csak akkor szokott, ha megkérem rá. Mivel nem úgy nevelték, mint anyuka kedvence, ezért bármit megcsinál. A lakást is Ő újította fel, festett, csempézett, parkettát csiszolt stb. De szerintem ezek inkább mennyire házias kérdésbe tartoznak.
2010. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!