Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség bevállalni szerintete...

Őrültség bevállalni szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdéssel fordulok hozzátok, de talán járt már valaki hasonló cipőben...Párom 24.-én 30-ast tölti, nem tervez ünneplést mivel én a 37. héten járok a terhességben :) Viszont én szeretném őt meglepni, legalább egy bővebb családi összejövetellel....Mi a véleményetek? Vagy egyéb amivel ,,kárpótolhatnám,, őt? ..Jó a pici elég nagy ajándék de akkor is :)
2014. nov. 3. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyébként szereti a családi összejöveteleket csak esetleg most rád tekintettel gondolta, hogy inkább pihennél, akkor szerintem jó ötlet.

Én ha csak kettesben is ünnepelnénk azért valami meglepi mindenképp lenne, vacsorázni elmennénk vagy valami. Ha csak nem vagy veszélyetetett terhes és nem kell egész nap feküdnöd, nem is értem mit befolyásol az ünneplésen, hogy most épp terhes vagy-e vagy sem.

2014. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem maga a terhesség ami visszatart hanem hogy november 19.-re és 29.-re van időpontom a szülésre :)
2014. nov. 3. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

A szülés nem úgy megy, hogy "akkorra van időpontom".

Miért gondolod, hogy a párod kárpótlást vár? És miért kéne kárpótolni?

2014. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az miért baj ha családi összejövetelen szülsz meg?
2014. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem ugy mukodik a szules, nem kioktatast kertem, hanem segitseget...a karpotlast macskakorombe tettem, mert szeretnem meglepni valamivel ot.mivel nemtudom mikor jon a baba es kb a szulinapja koruli napokra vagyok kiirva ezert felek belevagni..de kedves emeberek vannak itt pihaa...pff
2014. nov. 3. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a párom 30. szülinapja előtti hétre voltam kiírva. Tudtam, ha megszületik a baba, egyikőnk sem fog az ő szülinapjával törődni, ezt ő el is fogadta.

Én viszont pont úgy éreztem, mint te. Mégis csak a 30. szülinapja és innentől már úgyis a baba szülinapját fogjuk ünnepelni, ezért valamit csak kéne neki szervezni.

Ezért csináltam egy meglepetésbulit 3 héttel a szülinapja előttre. Na az volt ám a meglepetés! Egyáltalán nem számított rá. Tényleg az a klasszikus belépek és 30 ember egyszerre kezd el énekelni szituáció volt. Azt sem tudta hova tegye magát.


Nagyon örült a bulinak, nagyon élvezte, nagyon megköszönte. Ennek már 2 éve, de a mai napig emlegeti, hogy meg tudtam lepni.


Szerintem ha szeretnél valamit szervezni, akkor ne a szülésed tartson vissza. Miért ne lehetne korábban ünnepelni? Én egyáltalán nem bántam meg.


Azzal azonban számolj, hogy rettenetesen megterhelő fizikailag. Nekem jött a nővérem segíteni, mégis azt hittem ott a bulin fogok megszülni. A sok izgalom, rohangálás, szervezés...ráadásul egy olyan csinosabb ruhát is kellett szerveznem, amibe még beleférek. Ráadásul a bulin is "szerepelned" kell, jópofizni, beszélgetni, az is megterhelő.


De utána kipihentem magam és minden rendben volt, a baba időre érkezett, problémamentes szüléssel. Boldog babavárást!


Pár tipp:

- kompressziós harisnya

- szervezz be akit csak tudsz, hogy rajtad kevesebb teher legyen

- buliboltokban potom pénzért lehet venni jópofa 30as dekorációt

- tortát csak csináltass

- ne aggódj, ha valami nem lesz tökéletes

2014. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ilyen válaszra vártam és hasonlókra :) Eszembe sem jutott ennyivel előbb tartani, de amennyi segitségem van még akár hétvégére is meglephetjük :) Ugyanis az ételhez minden adott, a hely is és a sütemény sem gond.Innivalót pedig nemgond addig beszerezni :)
2014. nov. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!