Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megcsalta, apukámat....

Anyukám megcsalta, apukámat. Nagyon nehéz volt nekem is feldolgoznom. De apukám folyton sír. És szereti anyukámat ezért vissza akarja szerezni. Mit csináljak, hogy apa ne legyen ennyire a padlón?

Figyelt kérdés

Pár napja ,derült ki.Azóta apukám szinte alig alszik és enni sem eszik. Magába keresi a hibát.Pedig Anyámmal jól kijöttek. És a szexuális életük is jól meg volt.

Anyukám meg nem tudja hogy az új hapsit vagy apámat válassza. kérlek írjatok. Én tudok valahogy segíteni?



2014. nov. 9. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagy krízis ez egy házasságban,sajnálom apukádat.

Te nem igazán tudsz ebben segíteni.

Egymás közt kell lerendezniük.

Nálunk jót tett a 10 napi különlét.Ezalatt rájöttünk,mit akarunk, hogyan tovább.

Rá kell jönni, miért tette anyukád, mi hiányzott neki, megbánta-e...stb.


De felnőttek, megoldják.Ha az új férfit választja apukád helyett, sajnos az ellen se tehetsz semmit.Neked még attól az anyukád marad.

Hány éves vagy?És ők mennyi idősek?

2014. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, hogy rendes noket kell valasztani a ribik helyett, az nem fog megcsalni! Mondjuk a pasik nagy resze elvezi ezt....

Fogyaszd le azt a datadt k...t, akkor apud is kiszeret belole:(

2014. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

En 15 eves vagyok, a hugom 12.

Apukam 39 ,anyu pedig 35.

2015. febr. 24. 20:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt kipróbálom én is!
2015. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de csak akkor tudok, ha egy extrém jó szexualitású apa meg tudná tartani anyát. Hogy apa kiemelkedővé váljon az ãgyban, ehhez adottak a lehetőségek. Más kérdezőknél már leírtam, aliaxpress.com a megoldás. Lasd ott.
2018. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!