Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos családi szituációmra...

Kínos családi szituációmra megoldás? Hogy győzzem meg a párom, hogy költözzünk el az anyósomtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár éve az anyósomékhoz költöztem, mert megszületett a kisgyerekem és annak idején belementem, mert anyósom meggyőzött. 18 voltam. Már nagyon régóta szeretnék elköltözni, de tartok tőle, hogy a párom elhagyna, mert kötődik a szüleihez. A kicsi már 3 éves lesz. Mindketten dolgozunk a párommal.

Anyósomék eladósodtak és hitelt akarnak felvetetni velünk.Valószínű nem lenne rendesen visszafizetve, mert megoldanák valahogy. Sok gyerek van ott is (9) 2 szobával, ezért nincs nyugalmam, se saját kis helyiségem, se rendes ágyunk. Értem, hogy nekik is valahogy meg kell élni, de nem hiszem, hogy a problémájukat megoldaná ha ott maradnánk. Úgy érzem, hogy el kellene jönnöm onnan párommal, vagy ha nem jön akkor nélküle és a gyereken meg majd valahogy elpereskedünk. Egyedül a párom és a gyerek miatt vagyok még ott.


Írtam egy "beszédet" a hitel ellen. Ez meggyőzné a "kedves rokonságot?"

F/21


[link]



2014. nov. 10. 13:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szavaotok erőt adtak, hogy végig csináljam...
2014. nov. 10. 13:58
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson hitelt felvenni nekik! Ha a párod belemegy, akkor hagyd el. Mindenképpen költözz, akár vele, akár nélküle. Te szüleiddel mi a helyzet, ők nem tudnak segíteni nektek?
2014. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem hiszem, hogy a problémájukat megoldaná ha ott maradnánk"

Pedig a céljuk az, hogy maradjatok és fizessetek helyettük. SOHA, SENKINEK ne vegyetek fel hitelt, semmilyen bülbül szavú ígérgetésre. Ha nem költöztök külön, hidd el, rövid időn belül szétmentek.

2014. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sikerult azota intezni valamit?
2014. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre próbálom halogatni a hitelpapírok beszerzését, ha rákérdeznek, hogy megvannak-e akkor csak nemet mondok. Közben albérletet keresek és minden szabadidőmet a párommal meg a kicsivel próbálom tölteni.
2014. nov. 13. 15:33
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
Mi lett testvér egy éve dobtad fel a kérdést emberek segitettek tanácsot adtak de TE annyira Nem becsülted hogy egy év távlatábol vissza irj hogy mi lett mire jutottál hasznos volt a Sok hozzá szólás. Legyen benned annyi gerinc hogy vissza jelzel hogy mire jutottál már csak azért is hogy respektálod azokat akik válaszoltâk neked és megosztották a problémádat a tanácsaikkal. Vagy ennyire Nem méltod az embereket? További Kellemes napot és boldog uj évet mielött válaszolsz nehogy ejfël után válaszolj mert akkor már uj év után két év is eltellik hogy Nem válaszoltál.....
2015. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!