Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu volt feleségével lakunk...

Apu volt feleségével lakunk egy házban, néha úgy érzem idegesítem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Apu tavaly ősszelt ment el, én többnyire vele éltem, mert anyám külföldre költözött. Végrendelkezni nem tudott, a hagyományos öröklési jog szerint kaptuk meg a házat, most mindketten itt lakunk. El kell mondjam, nagyon jó volt a kapcsolatunk mindig, kedves, szeret engem stb. De mostanában úgy érzem idegesítem, nem tudja mit csináljon, mióta fősulira kerültem. Sok dolgom van és azt hiszi, hogy pl. elvárom hogy foglalkozzon velem vagy főzzön stb. Néha mikor áthívom valamelyik haveromat, addig elmegy, míg itt vagyunk. Szóval azt érzem, hogy úgy érzi alkalmazkodnia kell hozzám, mert míg apu volt, nem volt ilyen gond. Nem úgy viszonyul már hozzám, mint régebben szerintem nagy gond vagyok és neki ez "sok".

Anyám visszaköltözött, mondta, hogy költözzek oda, de nem akarok, nem érzem, hogy el tudnám viselni.

Nem tudom, hogy mit tehetnék, csak pl. nem beszélget már velem, alig szólunk egymáshoz itthon, meg nem tudom olyan feszültnek érzem a légkört. És ettől félek, hogy rosszabb lesz. Van valakinek ötlete, hogy mit tudnék tenni?

20/F


2014. nov. 10. 13:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nem gyerekkorom óta ismer, hanem 5 éve. Elköltözni nem akarok, mert nincs kedvem albérletet fizetni, szeretem a házat, nem vagyok messze a sulitól.
2014. nov. 10. 15:36
 12/12 anonim ***** válasza:
El ne költözzél már!Mindenesetre kérdezd meg tõle, hogy mi az ami megváltozott benne.
2014. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!