Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam ezt fel? Megkérdez...

Hogy hozzam ezt fel? Megkérdezzem egyáltalán? Ti engednétek (szülők)?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli, és utána apukámnál aludnék, egy barátnőmmel. Még nem kérdeztem meg apukámat, hogy jöhet-e, barátnő biztos jöhet, csak az a "gond" (nekem nem gond), hogy a lány cigány. Apukám nem rasszista, de nem a legjobb véleménnyel van a cigányokról, gondolom érthető okok miatt. A barátnőm teljesen normális, talán ő az egyetlen, akit ismerek. Szerintetek megkérdezzem apukámat, hogy így is engedi-e, hogy a házában aludjon? Hogyan? Vannak cigány munkatársai, valamelyik volt is már nálunk, de ugye őket ő ismeri, a barátnőmet nem. Nem szeretném, hogy elzavarja, vagy valami :/

(ui: én is lány vagyok)


2014. nov. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ismerem a családját és normális, akkor igen.
2014. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomi8 válasza:
Szia. Szerintem azért kérdezd meg előtte apukádat, ha ennyire félsz. Persze, nyilván akkor sem történne semmi ha nem mondanád, de azért mégis.
2014. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel apukadnak voltak cigany kollegai akik jartak apukad hazaban, ezert nem rasszista.

Szerintem bizik a lanyaban annyira hogy nem egy jott ment cigany a baratnodje...baratnod!

persze emlisd meg apukadnak hogy a baratnod,cigany de csak azert jogy mensd a kellemetlen helyzetet.

En is cigany vagyok de nem jelenti azt hogy minden jott ment cigany a bartnak nevezek. Ez ertheto szerintem sajna van alja nepje a ciganysagbol is es persze a magyarsagbol is. Apukad szerintem tok jol fogja fel nem vesz mindenkit 1 kalap ala!

2014. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha előtte találkoznának nappal is.

Rassztól függetlenül. Szerintem legalábbis senki nem örül annak, ha számára idegenek éjszakáznak nála. Ha előtte találkoznak, aztán megkérdezed, aludhat-e ott, akkor tiszta ügy.

2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az én gyerekem lennél,én simán megengedném,ha nem jelentenéd be,akkor is,de szólj előtte neki.Senkit ne érjen meglepetés.
2014. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!