Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszoktátok lepni a párotokat...

Megszoktátok lepni a párotokat néha napján, csak úgy mindenféle ok nélkül?

Figyelt kérdés

Mikkel lepitek meg egymást?

Esetleg akik együtt laknak, valami különlegesebb meglepi?

De lehet ez bármi, csoki, stb.


Fiúk, lányok válasza egyaránt érdekel.


2014. nov. 12. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyalánkságokkal gyakran. :) Én főleg sütök valami finomat. De a férjem is tudja, mivel lephet meg.

A virágot viszont ostobaságnak tartom, amiről tud is. Szóval azt nem vesz.

2014. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legutoljára légkulcsot kapott tőlem csak úgy. Régóta szeretett volna és pont akciós volt. Egy jó kis üzenettel hagytam a műhelyében. Volt is öröm.

Karácsonyra vettem neki egy emelőt titokban, de múltkor nagyon nagy szüksége lett rá, így odaadtam neki, mert már elakart menni venni egyet. Tehát végül is nem az lesz a karácsonyi ajándéka, csak úgy kapta.

10 éve vagyunk együtt. Nálunk a csoki, süti nem számít meglepinek, általában együtt járunk bevásárolni és így is úgy is megvesszük magunknak.

27/N

2014. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, peldaul lekapcsolom ra a villanyt mikor vecen ul, meg ilyenek.
2014. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szoktam igen. Apróságokat. Minap pl bementem a Sparba, hogy csokit vegyek magamnak, neki pedig vettem egy dobozzal a kedvenc söréből.

De a nem pénzen vett meglepik gyakoribbak nálam.

Pl. volt, hogy postán küldtem neki rendes, írott levelet, amiben leírtam mennyire szeretem. Vagy dolgozni készült, én készítettem neki a szendvicseket, a szalvétákra meg különböző üzeneteket írtam, pl. "Jó munkát!, Hiányzol!, Szeretlek!"

Ezek apróságok, semmibe nem kerülnek, mégis olyan jó érzés adni, és azt látni, hogy mennyire jól esik neki. :)

2014. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!