Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képzelik ezt emberek?...

Hogyan képzelik ezt emberek? Milyen jogon ítélkeznek olyan ember felett, akit nem ismernek igazán? Ennyire előítéletesek az emberek?

Figyelt kérdés

A menyasszonyommal 1.5 éve vagyunk együtt,abból 1 éve együtt élünk.5 hónappal ezelött elveszítettem a munkámat,ami nyilván nincs jó hatással a kapcsolatunkra,főleg így az elején,de azon dolgozom minden áldott nap,hogy legyen munkám.Erre az ismerősei barátai még tetézik a helyzetet,azzal hogy hát persze,biztos nem akarok dolgozni és hogy nyugodjon meg,úgy sem fogok változni.(???)

Hogyan jönnek emberek ahhoz hogy olyat feltételezzenek rólam,hogy én nem akarok dolgozni és hogy nekem ez így jó?Az ember ilyenkor még jobban maga alatt van,kinek hiányzik az hogy ilyeneket mondjanak rólam?Nagyon rosszérzés ezt visszahallani másoktól,mert én nem ilyen vagyok.A menyasszonyom még bízik bennem,és reméli nincs igaza azoknak az embereknek.

Én nem tudom ti voltatok e így,de nagyon rossz érzés ezt nekem visszahallani.Miért kell ilyeneket mondani neki,amikor éppen elég bajom,bajunk van ez miatt?Én nem azt mondom hogy sajnáljanak,de azért ilyenkor magalóról könnyű magyarázni olyan embereknek,akiknek sínen van az életük.


2014. nov. 13. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aki ismer, az úgyse feltételezi azt rólad, hogy csak otthon rángatod a bohócot.

Aki meg nem is ismer, annak meg nem számít a véleménye.

Ennyi.

Sajnos mi is jártunk így és add hozzá hogy tél, gázfűtés, kisgyerek.

Összesen kilencvenezerből éltünk, az alap felújítás és egy mosógép elvitte a megtakarításunkat.

Mégse engedtem a férjemet ötvenért favágónak.

Volt is belőle a faluban suspus, hogy nem dolgozik, de leszartam.

Aki helyette ment az erdőre két hét múlva lezuhant a fáról, az a csoda, hogy járni tud, de az egyik keze teljesen lebénult. Aztán se bejelentés, se tb se táppénz. Még azt is letagadta a fonoke hogy ott volt.

2014. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még azóta sem dolgozol??? Legutóbb még csak 3 hónapja lébecoltál otthon.Nem kellene válogatni a munkahelyek között,az akkori kérdésednél azért derültek ki dolgok :D Én még mindig azt mondom,hogy nem pletykálnak rólad,hanem a menyasszonyodnak van tele már a hócipője ezzel a helyzettel,csak szeret annyira,hogy ne bántson meg,és ezért mondja,hogy mások mondták.
2014. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó te nem tudom miről beszélsz.Én nem tettem ide fel még kérdést,de ha tettem is volna,akkor sem lenne hozzá semmi közöd.Bizonyára rajtam kivül vannak még így páran ebben az országban.
2014. nov. 13. 13:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Aha,nem Te voltál:))) Túl sok az egybeesés,a stílus is jellemző,de ha nem ,hát nem:) Közöm meg annyi van csak hozzá,amennyi itt bárkinek:)
2014. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!