Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt már nem...

Miért csinálja ezt már nem szeret? Főképp férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt van egy 2 éves kisfiunk és most vagyok 5 hónapos terhes!Amiota terhes vagyok lehurrog mindennek minden vagyok csak jo nem a volt feleségét mondja hogy nem léphetek a nyomába meg ilyenek!A sex csak akkor kell ha szájjal simán nem!Na ezt meg én nem csinálom!Mindennap mire hazajön főtt kaja tisztaság várja!Csak a gép érdekli semmi más!Ha szolok hozzá rám kiabál hogy kussoljak ne szoljak hozzá mert idegesiti a hangom!Sehova nem járunk ha mondom hogy miért azt mondja mert szégyell!Pedig nem vagyok egy csúnya nő sőt szépnek neveznek!Pénzt nem ad csak kajára de avval is elkell számolnom egy fillérig!Heti 10.000-et ad de abbol állom a pelust is a popsitörlőt is meg az ilyen apro tisztálkodási szereket is!Már meguntam nem birok vele együtt élni mert csak arra tudok gondolni hogy van valakije és avval hasonlit össze és azért beszél igy velem és nem veszi azt sem figyelembe hogy babás vagyok!Mit csináljak segitsetek!
2010. jan. 28. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

mekkora egy tuskó!

ha legközelebb ilyeneket mond, akkor fog a gyereket és menj el pár napra mondjuk a szüleidhez. hátha kicsit észheztér... nem tehet meg veled bármit.

nagyon bunkó, sajnálom, hogy ezt át kell élned!

kitartás!

2010. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
gondolom ő nem akarta a gyereket. mert ha egy férfi gyereket akar akkor nem így viselkedik.
2010. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el. Egy ilyen férfi nem érdemel meg téged. Szerintem már a második gyereket sem akarta... bocsi, de szerintem csak eltűr, mert mégiscsak a gyereke anyja vagy.
2010. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De akarta mert dicsekedett mindenkinek hogy lesz kistesó!Nincs hová mennem mert nincs senkim az égvilágon!10 évesen teljesen elárvultam mert meghaltak a szüleim anyunak a huga nevelt de annak is van 3!
2010. jan. 28. 15:04
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha te a volt felesége nyomába sen érsz, akkor miért vált el a volt feleségétől?Ez a második baba becsúszott?Nem terveztétek?
2010. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

5 honapja ilyen bunko vagy mar korabban is voltak kirohanasai? Minek kepzel teged, labtorlonek? Ne haragudj, de ez egy allat! Nem ember az ilyen.

Kihasznalja hogy nincs penzed, mert nem dolgozol. Koltozz a szuleidhez, mindenhol jobb lenne nelkule.

Miert csinalja? Talan a 2. babat nem akarta mar, es nem alltok jol anyagilag sem es ezert ideges.

2010. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elkell hagynom de nincs hova mennem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A lakás az enyém és ő zavar engem !Önkormányzati de az én nevemen van!
2010. jan. 28. 15:06
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Az lett volna a tanácsom, hogy üljetek le és beszéljétek meg, de mivel ez lehetetlen, ezért lehet, hogy érdemes lenne észrevetetni vele, hogy te is létezel és mennyi mindent megteszel érte.


Ötlet: Egy este, mire haza ér várjon rá egy üres lakás minden cetli nélkül. (esetleg annyi kiírással, "Ha kellek még neked, s nemcsak cselédnek, keress meg.")


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Lelkileg nem lehet könnyű egy ilyen embernek a gyermekét szülni/nevelni. (persze nem a gyermek tehet róla)

2010. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Beszelj vele, hogy valtoztasson a stilusan, mert te nem vagy a labtorloje. Szegenykem. Azert ha meglesz a 2. baba megegyet majd nehogy bevallaljal!

A legrosszabb esetben anyaotthonba mehetsz el, mashova nem. Sajnallak a szuleid miatt nagyon-nagyon(((

2010. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
ennyiből amit itt leírtál csak annyit tudok leszűrni, hogy egyáltalán nem szeret téged, csak elvisel. egy normális férfi nem mond ilyeneket a feleségének hogy kussoljon, meg hogy szégyenli. valahogy úgy érzem, hogy ez a gyerek csak úgy "becsúszott " nem hiszem , hogy ő forszírozta, hogy legyen még egy kistestvér. azt sem hiszem , hogy egyik napról a másikra lett ilyen a viselkedése, szóval nem értem miért kell egy ilyen embernek még egy gyereket szülni.
2010. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!