Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt már nem...

Miért csinálja ezt már nem szeret? Főképp férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt van egy 2 éves kisfiunk és most vagyok 5 hónapos terhes!Amiota terhes vagyok lehurrog mindennek minden vagyok csak jo nem a volt feleségét mondja hogy nem léphetek a nyomába meg ilyenek!A sex csak akkor kell ha szájjal simán nem!Na ezt meg én nem csinálom!Mindennap mire hazajön főtt kaja tisztaság várja!Csak a gép érdekli semmi más!Ha szolok hozzá rám kiabál hogy kussoljak ne szoljak hozzá mert idegesiti a hangom!Sehova nem járunk ha mondom hogy miért azt mondja mert szégyell!Pedig nem vagyok egy csúnya nő sőt szépnek neveznek!Pénzt nem ad csak kajára de avval is elkell számolnom egy fillérig!Heti 10.000-et ad de abbol állom a pelust is a popsitörlőt is meg az ilyen apro tisztálkodási szereket is!Már meguntam nem birok vele együtt élni mert csak arra tudok gondolni hogy van valakije és avval hasonlit össze és azért beszél igy velem és nem veszi azt sem figyelembe hogy babás vagyok!Mit csináljak segitsetek!
2010. jan. 28. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Hat ha a tied a lakas akkor nem neked kell menned, ez egyertelmu. Mondd meg neki, hogy pakoljon, es menjen el toletek, hagyjon teged beken.

Az elso felesegetol miert valt el? Gondolom az undorito stilusa miatt.

2010. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sajnallak! Ugyanezen megyek keresztul, csak gyerek es volt feleseg nelkul.Azt szerintem o maga sem tudja,h szeret-e vagy nem, de en megprobalnek kulonmenni egy idore, magyaranszoolva rakd ki,h rajojjon az erzelmeire.Nagyon nehez, en is most probalok kulon menni, de muszaj lesz elengedned.
2010. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeret ez nyilvánvaló, én magamtól hamarabb vonom meg az utolsó falatot, minthogy a család szenvedjen hiányt bármiben is. És nem gépezek otthon, nem beszélek így a párommal! Egyszerűen tedd ki a cuccát az ajtó elé és cseréltesd le a zárat. Ha tudsz valakit odaköltöztetni magadhoz arra a pár napra amíg dühöng, hogy nehogy bántson, tedd meg. Ez már később sem lesz így jobb, minél hamarabb lépj. Hidd el, találni fogsz olyan férfit, aki nem így bánik veled.
2010. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

ez egy állat, nem ember!!!!

ha a te neveden van a lakás, akkor rakd ki a fenébe!

miért tűröd ezt el?!

gondolom, azért gyed-et kapsz, nem? ill. gyest, bocsánat.

aki nem ad pénzt és így beszél a feleségével, az tutira nem szereti, sőt inkább utálja! mi az, hogy csak akkor jó, ha szájjal?!!!!komolyan mondom, az ilyen férfiakat ki kellene kötözni valami pusztaságban,és otthagyni megrohadni.

RAKD KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De ha kirakom annál rosszabb főleg ha igy hogy mire hazajön kivan zárva!És nekem is kikell mozdulnom terhesgondozás ilyesmi és ha elkap és kárt tesz bennem vagy a babában vagy pedig a fiamat elveszi?
2010. jan. 28. 16:08
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell estére kizárni, elég ha szemtől szembe elzavarod. Ha nem megy, én helyedben panaszt tennék a rendőrségen. Elvégre azt raksz ki a neveden lévő lakásból, akit akarsz. Add be a válópert és szabadulj meg ettől az őrülttől, mielőtt kárt tenne bennetek! Akár most, akár később!

Szomorú, de egyáltalán nem szeret, nem tisztel! Ez így nem folytatható. Sajnálom. És sok sikert kívánok Nektek!

2010. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
ha az én férjem volna, azonnal keresnék valami megbizható rokont vagy barátot vagy bármilyen szervezetet, mert ezt így nem lehet. azonnal lépj le, hagyd ott nyugodtan úgy ahogy van. nem fogsz neki hiányozni. ha ilyen szemét. ha az én pasim lenne ilyen úgy felpofoznám, hogy megvakulna.
2010. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a kapcsolatnak már csengettek, gondolom ezt te is látod, csak megerősítést keresel.

Gyanítom azért te is benne vagy ebben vastagon, a kapcsolat széteséséhez két ember kell, nem hinném, hogy a egyértelműen a férjed a feketeseggű, te meg a mártír (bár tényleg elég genyó dolgokat tesz, szó se róla, de idáig valahogy el kellett jutni).

Mindegy is miért, mindenkinek jobb, ha véget vetsz a dolognak, és kenyértörésre viszed a dolgot vele.

2010. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ma megyek el egy vadidegen befogad!Nem sokáig akarok maradni mert másnak a nyakán se lehetek sokáig!De addig megpróbálok valamit intézni!Ami eldöntette ezt hogy már egy idegenhez forduljak az az volt hogy megvert!!!:(Kedves utolsó hidd el ha itt lennél és elmondanám hogy mi mi volt nem mondanád hogy én is benne vagyok!!!Nem tudom ismersz e önző magának valo egoista embereket!Na ő ilyen!Nekem a nevem kuss csak cseléd vagyok voltam!És kimertem nyitni a számat!Ez a baja mert nem hagyom magam!Nekem semmibe nincs beleszolásom én nem megyek és nem mehetek sehova!A gyerekkel is állandoan kiabál és van ugy ugy hogy megis veri!Akkor a gyerek is tehet arrol hogy ilyen köcsög apja van?Mert sztem nem!Nagyon hosszu!Ha elkezdeném mesélni 2 nap nem lenne elég!
2010. jan. 29. 12:34
 20/20 anonim ***** válasza:

uramisten, megvert? és a gyereket is megveri? nemnormális vadbarom!!!!

jó, hogy elmész, bár nem értem, miért nem ő megy, miért nem kérsz segítséget...

de mindegy, lényeg, hogy elmenj.

ne hagyd magad, ne fogadd vissza.

tényleg nincs senkid? kezdhetnél új életet egy másik helyen, hogy ne is lásd soha többé.

hol laksz?

2010. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!