Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok (férfi) szokott...

A párotok (férfi) szokott vasalni? Nálunk ez az egy dolog, amit mindketten utálunk és megy a vita rajta ki csinálja meg éppen.

Figyelt kérdés
Én általában reggel gyorsan kivasalom amit aznap felveszek, a párom viszont utolsó pillanatban kel, erre már nincs ideje, teregetés után is ritkán áll neki a vasalásnak, aztán amikor meg gyűrött a ruha azon mérgelődik.
2014. nov. 19. 22:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mi nem is vasalunk. A szárítógépből eleve szépen jönnek ki a ruhák, de ha olyasmit veszek fel, ami extrán vasalásigényes - blúz, kosztümnadrág, stb., akkor azt én is gyorsan kivasalom reggel. A férjem ugyanígy kivasalja a sajátját ill. ha van valami természetesen megcsinálom az övét is. De mosás után alapvetően sosem vasalunk.
2014. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom, ha azt merném itt is írni, hogy mivel te vagy a nő, ezt az egyet igazán bevállalhatnád helyette..., valószínűsítem itt is mindjárt nekem esnétek. :)
2014. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán vasalok. Szépen kiteregetek, és a szekrényben úgyis kisimul a sok egymásra rakott ruha. Max 1-1 blúzt átvasalok minden második szökőévben, mert ritkán veszünk fel olyan holmit, amit ki kell vasalni.
2014. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%
Nem vasalok, mert nincs olyan ruhám, ami gyűrődne. A páromnak van egy "ünneplős" inge, azt ő kivasalja, ha felveszi valahova.
2014. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem vasalok. Felveszem, 10 perc alatt simává feszül rajtam.
2014. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a férjem hosszabban külföldön volt, megtanulta kivasalni az ingek legfontosabb részeit (=ami kilátszik egy pulóver alól).

Egyébként a mosógépünk viszonylag gyengén centrifugál, és én amit lehet jól kirázva vállfán szárítok. Az is segít, ha nem aszaljuk mosás után órákon át a gépben összegyűrve a ruhát. Én jól látom a különbséget, mert előfordul, hogy csak másnap teregetek. Olyankor több is a vasalni való.

2014. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem vasalunk, de ennek az az ára, hogy csak én teregethetek, ha ő mos, akkor vagy a szárítógép zörög 2 ótán át, vagy gyűrött ruhát hajtogatok, hátha javítható a helyzet. Vasalást teljesen kiiktattam az életünkből.

Tuti biztos vagyok amúgy, hogy ha vasalnánk, az mind az én gondom lenne.

2014. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%
áhh..a kezébe se merném adni.Egyszer neki akart állni inget vasalni es tapaval lefele dugta be a konnektorba a vasalot, majd lement kavezni. A vasalodeszke femreszeig leegett, a femresz meg vorosen izzott. Amugy en vasalni kifejezetten szeretek. Megy kozben a tv, nem kell bútorokat odébbhúzni vagy hajolgatni. eÉn a mosogatás utálom elmondhatatlanul. :(
2014. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Ő vasal, nekem nem is volt vasalóm, neki igen.
2014. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
65%
Egy het alatt 3-4 inget fogyasztok, azt az asszony kivasalja nekem :)
2014. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!