Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pár egyik tagja bűnöző,...

Ha egy pár egyik tagja bűnöző, vagy hasonló, amikor ügy lesz belőle miért akarja a párját belerángatni?

Figyelt kérdés

élettársak. nem egy esetről hallottam.


(volt aki verte az asszonyt a kórház tett feljelentést súlyos testi sértés címen, az asszony nem vallott(közeli hozzátartozó nem köteles) a férfi meg olyanokat hazudott össze vissz a bíróságon, hogy az asszonynak mondták a nyomozók, hogy mondja azt, hogy csak leesett a lépcsőn, és jóformán az asszony lett meghurcolva.


másik esetben egy bűnözőről is hallottam aki szintén úgy akarta mosni magát, hogy a párjára ken mindent..


ez amolyan általános, vagy csak én hallok mindig ilyenekről?


2014. nov. 21. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezek tetvek. ha rendes emberek lennének, akkor nem bűnöznének, és nem is kellene semmit rákenni a másikra.
2014. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, ezek tetvek, az ártatlan partner pedig nagyon buta. Az agressziót nem lehet nem észrevenni, még ha a javáról nem is tud, akkor is, ki marad egy beteg lelkű emberrel? Nekem egy ismerősöm összejött egy pasival, és mikor pár év múlva elhagyta, bosszúból az ex feladta magát a rendőrségen egy félresikerült rablógyilkosság miatt, és a nőt állította be értelmi szerzőként. Nem tudom, kijött-e már azóta a börtönből.
2014. nov. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"férfi meg olyanokat hazudott össze vissz a bíróságon, hogy az asszonynak mondták a nyomozók, hogy mondja azt, hogy csak leesett a lépcsőn, és jóformán az asszony lett meghurcolva."


A nyomozók biztos nem mondtak ilyet, ez nemes egyszerűséggel kamu. :) De tudom, te biztos forrásból tudod, mert mondta a Mari néninek a szomszédjának a keresztlányának az öccse, aki a történetben szereplő feleség unokahúgának a pasija.

2014. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
velem történt..
2014. nov. 21. 10:36
 5/22 A kérdező kommentje:

mármint a "mondja azt hogy lépcsőről esett le"


de másoktól teljesen hasonlókat hallok!

igen, az értelmi szerzős dolog is, rengeteg van, hogy a párjára fogják.

2014. nov. 21. 10:38
 6/22 A kérdező kommentje:

és még lyan is, hogy a tolvaj jelenti fel azt, akit meglopott

(korábban adott az ellietőnek valamit, hogy neki adja, az eladta, nincs meg, a tolvaj meg erre rá meglopta, közben isszakérte azt az előző valamijét, amit illető nem tud visszaadni és még a tolvaj ment a rendőrségre, hogy nem kapja vissza ami az övé..)

2014. nov. 21. 10:41
 7/22 A kérdező kommentje:
*visszakérte
2014. nov. 21. 10:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már késő a tanács, de:

annyira s egyetlen nőnek sem viszkethet, hogy kénytelen legyen egy bűnözővel összeállni.


Ha úgy jobban érted:

Amilyen virágot szakítottál, olyant fogsz szagolni!

2014. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a kapcsolat megszűnt(és még neki áll feljebb..)
2014. nov. 21. 11:44
 10/22 anonim ***** válasza:
És a nyomozó mondta azt, hogy hazudj? Hogy a "párod" igen, azt elhiszem, de egy rendőr biztos nem.
2014. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!