Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pár egyik tagja bűnöző,...

Ha egy pár egyik tagja bűnöző, vagy hasonló, amikor ügy lesz belőle miért akarja a párját belerángatni?

Figyelt kérdés

élettársak. nem egy esetről hallottam.


(volt aki verte az asszonyt a kórház tett feljelentést súlyos testi sértés címen, az asszony nem vallott(közeli hozzátartozó nem köteles) a férfi meg olyanokat hazudott össze vissz a bíróságon, hogy az asszonynak mondták a nyomozók, hogy mondja azt, hogy csak leesett a lépcsőn, és jóformán az asszony lett meghurcolva.


másik esetben egy bűnözőről is hallottam aki szintén úgy akarta mosni magát, hogy a párjára ken mindent..


ez amolyan általános, vagy csak én hallok mindig ilyenekről?


2014. nov. 21. 00:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Legfeljebb látta rajtad, hogy olyan szerencsétlen vagy, hogy úgysem akarod feljelenteni a "kedvesedet", és akkor gúnyosan odavetette, akkor mondd, hogy nem történt semmi, ha ennyi eszed van.
2014. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az ex megfűzte valamilyen dumával, totál részrehajló volt mindenki, csak és kizátólag a bíró látta azt hogy szándékosan, rosszat akarva tett amit tett, azt is kimondottan egyetlen egy jogi csavarból.
2014. nov. 21. 12:47
 13/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem aztán magyarázhatod, mert pontosan tudom, hogy zajlik egy ilyen ügy. Ha a kórház hivatalból értesítette a rendőrséget a sérüléseid láttán (márpedig kötelessége), akkor nyilvánvalóan ORVOS ÁLTAL IGAZOLT BIZONYÍTÉKA volt a verésednek. Élből kiadják a látleletet. Amit nem lehet utána kimagyarázni, hogy lépcsőn esett le, stb.

KIVÉVE, ha a kedves áldozat van olyan hülye, hogy nem kér látleletet, mert ott magyarázza ki magát, és nem akar a párjának rosszat.

Ez esetben megérdemli, ha utána a bíróságon nem hisznek neki.

2014. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem azt magyarázta ki, hogy nem bántott, hanem a körülményeket másította meg
2014. nov. 21. 18:27
 15/22 anonim ***** válasza:
Az előbb még arról beszéltél, hogy a nyomozó azt tanácsolta, mondd, hogy a lépcsőn estél le. Most akkor mi van?
2014. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

csak reagáltam az előzőre


nem értem a kérdést.

2014. nov. 22. 12:48
 17/22 A kérdező kommentje:

ja, hogy nem értetted volna a válaszom.


az ex súlyos testi sértést okozott, mindenkinek hazudott össze vissza, hogy miért, mi történt, stb, mire a nyomozó jelezte, hogy mondjam azt, hogy csak lépcsőn estem le.

2014. nov. 22. 12:50
 18/22 A kérdező kommentje:
azért, hogy ne ítéljék el az exet.
2014. nov. 22. 12:51
 19/22 anonim ***** válasza:
aha, persze. :) a látleletet meg csak úgy megsemmisítik, ami igazolta orvos által, hogy testi bántalmazástól van. Belezavarodtál már a sztoriba?
2014. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

kik járnak ide jesszus..

írtam, hogy akörülményeket hazudta agyon, nem a bántalmazást!!


féltékenységből, önvédelemből, akármi sz*rt kitalálhatott, amire őt kezdte el mindenki védeni

2014. nov. 22. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!