Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családok jelentős részében,...

Deákné Vászna kérdése:

A családok jelentős részében, ha férj, feleség között nézeteltérések adódnak, vagy valamelyikük, esetleg mindkettejük munkahelyén felszaporodnak a gondok, akkor a feszültségeiket miért a gyerekeken vezetik le?

Figyelt kérdés
Arra itt vagyok én. Engem akár itt az oldalon, akár privátban nyugodtan lehet útszéli hangnemben szidni, virtuálisan belém lehet rúgni. Szerintem éljetek ezzel a lehetőséggel. Ahelyett, hogy saját gyerekeitek életét keserítitek meg.

2014. nov. 22. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez tapasztalat,vagy miért vetõdött benned fel?

Ilyen erõs vagy, hogy kibirnád a szidásokat?

2014. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek az ilyeneknek gyerek?
2014. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önjelölt pszichológus? Ez tetszik.Ha úgy érzem szükségem lesz rá,kereslek.:)

De ha netán nálad telik be pohár,írhatsz:)

2014. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy a beteg kérdéseiddel.
2014. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Deákné Vászna,mondd légyszives,hogy miért van ennyi rigolyás ember ezen a Földön?Mit lehet velük tenni a szebb élet reményében?
2014. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudod van egy pszichiáter ismerősöm. Tanári fokozata van. Ha nagy ritkán beleolvas az itteni kommentekbe, akkor mindig nevetve mondja, hogy az ő tudományára mindig szükség lesz. Ha majd vakarja a fejét, hogy mi is lesz vele ezután, akkor mondhatjuk, hogy megálljunk, mert itt van már a Kánaán.
2014. nov. 22. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

:):)Hát ez igaz!

Akkor hagyni kell, hogy mindenki ugy viselkedik,ahogyan akar?Kik azok,akik jobban ártanak?

-akik lelkiekben gazdagok, vagy

-lelkiekben szegények?

2014. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!