Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyott már el a volt párotok...

Hagyott már el a volt párotok egy másik emberért?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan dolgoztátok fel? Nem csalt meg, egyszerűen csak a másikkal érezte azt az összhangot amit egész életében keresett, velem pedig nem.
2014. nov. 22. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mázli, hogy nem csalt meg. Igen, hagyott el, a barátnőmért. Most ő a felesége, nem én. Pont leszarom, hogy őszinte legyek. Pár hétig szarul esett, meg amíg elintéztük a válást, hogy ilyen idióta helyzetben kerülök bíróságra, stb. De most már örülök neki. Nagyon örülök. Fantasztikus társam van, és évek óta nem láttam őket. Nem kell erőltetni, ami nem megy!
2014. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem hagyott el csak osszejartak. azt mondta mindketto hogy nem volt megcsalas, de nem vagyok hulye. azota a srac allitolag kulfoldon van, a szuka elvetette magat valakivel, es probal teherbe esni de nem megy, sot volt 1 vetelese;)

erre mondjak hogy Isten nem ver bottal:)

2014. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"szuka":):)


Igen szerencsére volt!

2014. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy lepontoztok:DDDD hahaha nekem lottoznom kellene:DD

Igen szuka, aki beleizél egy kapcsolatba (tudom, kettön àll, és jaj a szeretö szent és sérthetetlen).

2014. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Négyes, igen, kettőn áll. A szeretőn, aki belemegy, és a megcsaló félen, aki akarja.

De tudom, a te pasid tök ártatlan :D


Majd lesz nekik másik babájuk, rosszat ne akarj senkinek, az téged minősít.

2014. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A szeretőn, aki belemegy, és a megcsaló félen, aki akarja. "


Ez lehet fordítva is, de a lényegen nem változtat.

2014. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ez szerintetek olyan elítélendő? Persze csak arról az esetről beszélek ha nem csal meg, hanem korrekten elmondja, hogy mi a helyzet. Benne kéne maradnia csak azért egy kapcsolatban hogy a másiknak ne legyen rossz?
2014. nov. 22. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem:)
2014. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hagytam el így az exem. Nem érzem magam bűnösnek miatta. Régóta érezni lehetett, hogy a kapcsolatunk nem stimmel, csak nem mertünk lépni. Végül ez adta meg a végső lökést.

Azóta mindkettőnknek olyan kapcsolata van, ami össze se hasonlítható azzal, amit együtt csináltunk. Kár lett volna együtt maradni.

2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dehogy, latod itt ez a divat, mindenki mindenkivel, ha ezt vki szovateszi, leüpontozzak:D
2015. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!