Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Feláldoznád" magad egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Feláldoznád" magad egy másik emberért, azért, hogy neki jobb élete legyen?

Figyelt kérdés

Lakótársként élek a férjem mellett,nem örülök neki,ha találkozunk,nem akarok vele lenni,nem akarok vele lefeküdni,csak úgy elvagyok,öröm és boldogság nélkül.Semmiben nem értünk egyet,mindenen veszekszünk.

Tudom,most mindenki azt gondolja,hogy mért nem válunk el.Hát ennek több oka van.

Az egyik,hogy ha elhagyom,akkor nem lesz hol laknia,vissza kellene mennie a szörnyű családjához vidékre.Ezzel együtt a munkáját sem tudná folytatni.Annyit pedig nem keres,hogy megérje neki Budapesten maradni nélkülem.Ő azt mondja,hogy ne foglalkozzam vele,ha nem vagyok boldog,akkor váljunk el,ő majd megoldja az életét.De én nem tudok nem foglalkozni vele,mert nagyon szeretem,csak nem szerelemből.Fontos nekem és azt szeretném,ha jó élete lenne.Nem tudom mit tegyek,maradjak vele és örüljek neki,hogy találtam egy rendes pasit,így neki is jobb lenne,vagy váljunk el és reménykedjek,hogy találok valakit,akivel boldog lehetek.Én 26 vagyok,ő 25 éves.


2013. júl. 23. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Húha, jó gyorsan megromlott a viszont....
2013. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd megoldja, más is költözött már albérletbe. Fiatalok vagytok még.
2013. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*viszony
2013. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem az indokaidat, hogy miért nem váltok el, de ennek akkor sincs semmi értelme. Ha nem változtattok sürgősen, se neki, se neked nem lesz esélyed felépíteni egy boldog és jobb életet. Mindent meg lehet oldani, ha akarja az ember és emellett, ha elváltok utána barátként is tudsz neki segíteni, mert látom nem csak te, hanem ő is tisztában van a jelenlegi helyzetetekkel.
2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

".Ő azt mondja,hogy ne foglalkozzam vele,ha nem vagyok boldog,akkor váljunk el,ő majd megoldja az életét."


Jajj ez mekkora álszent szöveg, ha igy van akkor miért nem szedi a cuccait és tipli? Mekkora kamu szöveg istenem...

2013. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Már bocs, de őrültség, amit csinálsz. Nem az anyja vagy, hanem a felesége. Hiába rendes, ha nem vagy boldog vele. Szerintem nem is megmenteni akarod, hanem vagy reménykedsz, hogy egyszer megváltozik minden (nem fog) és/vagy te magad félsz az egyedülléttől, attól, hogy nem találsz mást, attól, hogy egyedül maradsz. Pedig ez butaság, főleg 26 évesen.

Mindenki magáért felelős, az eltékozolt évek nem jönnek vissza, és ezt nem most fogod sajnálni, hanem 40 évesen.

26 évesen még bőven van időd boldognak lenni.


Nem mellesleg a férjednek is jót tenne, ha elhagynád, kénytelen lenne kezébe venni az életét és végre úgy viselkedne, ahogy kellene: férfiként. Mert most egy gyerek. Nem csodálom, ha nem akarsz vele lenni. De akkor miért vagy?

2013. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen,az a baj,hogy úgy érzem,inkább egy gyerekem van,mint férjem,nem érzem magam nőnek mellette.A családom azt mondja,hogy gondoljam végig,hogy hol fogok találni még egy pasit,aki nem csal meg és mindent megtesz értem.Igen,félek attól,hogy egyedül maradok.De attól a legjobban,hogy Ő az eddigi életét is elveszti velem együtt.
2013. júl. 23. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
ez így egy marhaság finoman szólva, ez nem feláldozás, egyikőtök sem él teljes életet, sőt mivel ez megszokás, ez egyre szarabb lesz, előbb utóbb a szex mindenkinek kelleni fog, azért kellett idő ideáig eljutni, hogy ne foglalkozzatok egymással, kezdetektől gondok voltak, csak nem vettétek észre, sajnos amit mond tegyed meg, jobbat nem tudsz, ne foglalkozzál vele N
2013. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nézd! Az én felfogásom az, hogy minden ember saját boldogságának és életének a kovácsa!

Értem én is, miért nem akarsz vele szakítani, elválni,de gondold végig: 25 éves vagy!! Még annyi lehetőséged van találni valakit, aki odafigyel rád, SZERET!!, tisztel, és a világot megváltaná érted!

Nem igaz, hogy nem találsz mást, akivel boldog lehetnél!


Ennek egyébként ebben a formában semmi értelme! Hiszen, hiába áldoznád fel magad (ahogy Te mondod), hiszen ettől a párod sem boldogabb! Csak elvan! Tőle is elveszed az esélyt, hogy talpra álljon, és valakivel boldog lehessen!!

Lehet, ha elküldöd, nem lesz olyan kényelmes az élete, mint most, de kiheveri, és talál rá 26 évesen megoldást!

Meg Te is!


Ez így nem önfeláldozás, hanem önmegerőszakolás, és a másik lebilincselése is egyben!

2013. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy életed van...
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!