Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az apáról aki megerőszakolja a saját 13 éves lányát?

Figyelt kérdés
Körülbelül öt éve olvastam egy újságban ezt az esetet. A "férfi" három évet kapott. Enyhén megúszta
2014. nov. 23. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Megis mi Lenne a velemenyunk? Mindenki felhaboritonak tartja gondolom, minek Kell ilyenrol kerdest kiirni egyaltalan?
2014. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hármat találgathatsz, hogy normális embernek mi a véleménye erről...
2014. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én az ilyet agyon ütném csak az érdekelt hogy ki mit találna ki még neki. Megérdemli az ilyen a szenvedést
2014. nov. 23. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdéskiírásod valódi oka. engem ez érdekelne.
2014. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szívesen megmondom, nap mint nap olvasok ilyen vagy ehhez hasonló híreket nem csak itt hanem szerte a világban. Valahogy érthetetlen számomra ez a dolog. Miért tesz valaki ilyet.
2014. nov. 23. 18:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Jövő szeptemberben kezdek ifijusság védelem szakon a főiskolán, nem tudom hogy ilyen esetekkel is foglalkoznak amúgy?
2014. nov. 23. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

hát nem 3évet adnék neki ez az egyik.

másik,ha valaki épeszű,nem fogja soha megérteni miért csinálnak ilyeneket

most volt a híradóban,hogy megölte a srác a 22éves szerelmét akinek volt egy 1éves gyereke.

a másik hír az volt,hogy 21éves nőt erőszakoltak meg egy lakótelepen..

hogy én mit csinálnék az ilyen elmebeteggel,nemhiszem,hogy túl törvényes lenne,és maradnának bármiféle jogai az illetőknek.

minap a pedofiliáról volt szó. beviszik őket,kapnak x évet,kijönnek és kezdik előről.. csodás.

2014. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"Én az ilyet agyon ütném"


Még mielőtt hirtelen felindulásból bárkit is agyonütnél, ne feledjük, hogy éppen elég, ha valakire ráfogják.

Azután idővel benyögi a kis csaj, hogy bosszúból találta ki az egészet, mert nem engedte el a papa a dizsibe!!!

2014. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó: vannak jelei fizikálisan a testén, amiből kiszűrhetik, hogy igaz -e.

bár szerintem ilyet ritkán talál ki az ember!!

2014. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

www.beszeljrola.hu

A történetek elolvasása után mondja bárki is, hogy kamu. Magyarországon minden tizedik gyermek érintett, minden tizedik gyermeket ért valamilyen szexuális visszaélés. Ez volt 50-60 éve és most is. Jó lenne már kivenni a fejeket a homokból!

2014. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!