Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már sokszor...

Mit tehetnék? Már sokszor becsaptak engem a férfiak kihasználtak élősködtek rajtam mert megtudták hogy jómodú a családom.

Figyelt kérdés
Már félek új kapcsolatba belemenni.. hogy csak a pénzért szeretnek engem, legszívesbben elmenekülnék, egyszer kipróbálnám 1 átlagos család életét,:-( Néha elgondolkodom rajta mindenem megvan de mégsem vagyok boldog?..Pár baránőm is csak kihasznált.. amikor bajba voltam senki sem segített ilyenkor jövők rá hogy csak érdek barátok voltak..
2010. jan. 30. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor átérezheted, mit érez néhány normális férfi, mikor 1-2 pénzéhes k.rva csak ráakaszkodik és senkiben nem tud megbízni.
2010. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyeljetek! Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is. Ez rajtatok múlik, hogy kiszűrjétek, ki ilyen, és ki nem.. Mi soha nem éltünk jó körülmények között viszont sok barátom volt és van. Van köztük aki tehetősebb, van aki nem, de soha nem ez alapján válogattam meg őket. Nálunk pl. működik ez az egyszer én, egyszer a másik fizet és ez így van rendjén, nem is engedném, hogy másként legyen. Szerintem azért hamar le lehet szűrni, hogy ki miért barátkozik a másikkal..
2010. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18:13

sztem azzokra a srácokra akaszkodnak rá ilyen k.vák akik direkt nekik teszik a fejüket h csak elit klubokba járnak ..stb. sztem ők megérdemlik ezzeket a ribiket..

nekik az a lényeg h meddig ér a miniszoknya..

2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!