Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti szoktatok csomagol...

Anyukák! Ti szoktatok csomagolni ételt a gyerekeknek sulira, férjeteknek munkára?

Figyelt kérdés
Mennyi ételt visztek el így egy napra munkába? mennyit esztek egy nap amíg bent vagytok?
2014. nov. 27. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. A gyereknek pénzt adok és a büfében vesz kaját.(szendvics, melegszendvics, pizza, hotdog, saláta, gyümölcssaláta, stb.)

A férjem pedig a munkahelye melletti étteremben eszik.

2014. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek még ovis. Két napra szoktam főzni, mindig van étel a hűtőben. A férjem fogja a dobozát és megpakolja reggel, ha aznap az irodában van. Ha vidékre megy úgy veszek/sütök kiflit, hogy tudjon szendvicset csinálni. Ha több napra megy, akkor szoktam beleavatkozni a csomagolásba.

Irodai napon egy főételt visz magával és gyümölcsöt. Vizet iszik, vagy ritkán üdítőt az automatából.

2014. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Az exférjem amíg velünk lakott mindig az előző esti vacsorából vitt, ő pakolta be magának amennyit szeretett volna.

A gyerekeknél nincs iskolabüfé, reggelente ők maguk készítik el amit vinnének. Mind a kettőnek más igénye van, én a hűtőt feltöltöm amikor közösen vásárolunk. Nekem reggelente nincs emberi formám, örülök ha magamat összevakarom nemhogy szendvicseket csomagoljak. De közben nagyon jó, hogy ilyen ügyesen önállóak, nagyon figyelmesek lettek. Figyelnek arra, hogy legyen elég kenyér meg minden ami kell és vásárláskor emlékeztetnek, ha valami fogyóban van.

2014. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!