Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a hirtelen váltás mennyire...

Ez a hirtelen váltás mennyire zilálja szét a kapcsolatunkat? Véleményetek szerint ilyen hirtelen váltás nem fog rosszul elsülni?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt,őt előléptették,teljesen más munkakörba fog kerülni,ami nyilván más hozzáállást és embert igényel,ez az egész az ő életét és felfogja forgatni és valamilyen szinten kifig hatni eddigi életünkre.De hab a tortán,hogy nekem is ezzel egy időbe a munkám miatt külföldre kell mennem 5 hónapra.Jó esetben havi 1-2 szer tudunk majd találkozni.Félek ez a megszokott kis életünknek hirtelen túl sok inger lesz ez így.Vagy ne idegeskedjek ilyeneken?Félek elviszítjük egymást.
2014. nov. 28. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor nem lesz semmi gond ebböl, ha viszont eddig si csak felületes dolgok tartották össze (szex), akkor nem éli túl.
2014. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak szex tart össze,nyilván fontos dolog az is,de nem csak az tart össze minket.Sok közös élmények,öröm,bánat.Mindent megbeszélünk egymással.
2014. nov. 28. 07:29
 3/11 anonim ***** válasza:

HA tényleg egyébként is van, ami összetart (tudom, hogy a szex fontos, csak soakn azt hiszik CSAK annyi elég), akkor ez a pár hónap nem igazán árt.


A megszokott életeteknek vége lesz, de legalább nem fenyeget az unalmas megszokottság, ha tényleg egy hullámhosszon vagytok, akkor inkább feldobja az egészet.

2014. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy elgondolkodtál ezen. De hidd el ez csak egy, már amúgy is gyenge lábakon álló kapcsolatot veszélyeztetne. Esetetekben nem ezt látom. Nem lesz könnyű, de a kapcsolatotok ezt nem fogja megsínyleni.
2014. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolatnak ezt túl kell élnie. Jó próba lesz ez a kapcsolatotoknak. 5 hónap nem olyan sok, ráadásul tudod a hosszát, látod a végét, megvan a cél, ez nagyon jó. Van aki 5 hónapot úgy kénytelen távol lenni párjától, hogy nem is tudja, csak a végén, hogy na, most a vége és nem hosszabb és nem találkozhatnak addig, csak skype van. (Például nálunk ilyen volt. Már egy család voltunk, már együtt éltünk, már volt egy másfél évesünk és akkor országok választottak el minket 5 hónapig és nem tudtuk, milyen hosszú lesz, mikor belevágtunk. Én azt hittem, hogy 3 hónap lesz kábé. Szemernyi kétségem nem volt affelől, hogy nem éljük túl, de azt tudtam, hogy baromi nehéz lesz. És még mennyi mindent túléltünk.:D) Ha munkát vált a párod, attól még a kapcsolatotokba nem kell és nem is szabadna változnia. Az, hogy hogy kell viselkednie a munkahelyén, az egy dolog, de ilyen dolgokat nem viszünk haza, ahogy dolgokat se viszünk be a munkahelyre. Szóval itt max a távolság szabad, hogy nehézségeket okozzon, de eszedbe nem szabad jutni, hogy rosszra fordulhat. Meg kell bíznod a kapcsolatotokban.
2014. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolj mar bele! Nem ezert tanultatok, hogy jobb munkat, jobb jovot erjetek el? 5 honap semmi, ha meg 5 ev lenne, akkor lenne problema.

Oruljetek egymas sikerenek, ami egyuttes siker is.

2014. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Parom volt hasonlo helyzetben akkor kb 3 eve egyutt eles utan nem fogadta el a munkat a nagy tavolsag miatt inkabb kereset mas munkat, mert ugy volt vele lehet a karieje epitese miatt tonkremegyen a kapcsolatunk, nem lesz minden olyan mint reg stb.... igy nem kockaztatott!

Emberek vagyunk 5 honap konnyu kimondani hogy hamar eltelik, de abban az 5 honapban barmi megtortenhet emberek vagyunk habazunk akkar meg is botlunk!

Ugy gondolom kell a penz a jo munka.h. de nem minden àron, itt jön èletben az ertek es fontossagi sorrend, kinek mi a fontosabb?? Most ha a ferjed elhatarozta ok menni akkar termeszetesen ezt nem jo megakadalyozni hogy ne te legyel az aki megakadalyoza a ferjt.Erdemes lenne leulni es ezt megbeszelni a ferjel hogy hogyan gondolod mi az a dolog amitol tartasz , ô hogyam hondolja stb? Legyen kozos dontes.

2014. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolso vagyok ertelem ugyanazz csak ferle irtam tehat neked szol es nem a parodnak amit termeszetesen beszeld meg fele ő hogyan gondolja milyen szivvel enged el teged kulfoldre?
2014. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Utolso neked akkor fontosabb a penz mint a csalad??

no vagyok es nem kepmutato, de milyen jo is az amikor megvan a penz es fere kurnak na ez a nagy boldogsag? Na ilyen ferj sem kellene nekem mint ahogyam te gondolkozol kedves utolso!

2014. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is 3 éve vagyunk együtt. Hasonló szituációban, mint amilyenben Te vagy, meg sem fordulna a fejemben, hogy elveszíthetjük egymást. Miért veszítenétek el egymást? Nem értem, mitől félsz...

5 hónap még nem a világ vége, ráadásul havi szinten találkozni fogtok. Gondolom minden nap skype-olni is, megbeszélitek mi történt veletek aznap, stb. Fogd fel izgalmasnak! Még jót is tehet Veletek! Azon túl, hogy biztos hiányozni fogtok egymásnak.

2014. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!