Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalodtam a paromban, de...

Csalodtam a paromban, de szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parom elmeselt egy eleg szemelyes titkot magarol. Hogy mit az nem lenyeges, legalis dolog csak az a baj hogy ez eddig az en ertekrendembe nem fert bele. Atgondoltam mindent szeretem, egyuttmaradunk. Mennyi ido mig elmulik ez az erzes?
2014. nov. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen egyedi dolog. Van aki túl teszi magát rajta, van aki évek múlva is ezen rágódik és éppen ezért tönkre is megy a kapcsolata.
2014. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Aki ennyi információ után választ ad, az csak a hasára csapott.
2014. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Akármennyire is nem akarod elmondani/ kiírni itt senkinek,hogy mivel bántott meg...ha választ akarsz tényleg le kell írnod..


Nem vagyunk gondolatolvasók,hogy tudjuk mit tett,..

2014. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint egy év kellett hozzá. Pedig nem volt annyira vészes, de így is egy irányba mentem hosszú hónapokig.
2014. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért eléggé függ attól a személyes titoktól. Félrelépni legális, de attól még nem fér bele. Azonos neműhöz vonzódni szintén. Ha abortusza volt egy exének, az is legális. Nagyon szubjektív, hogy mi bocsátható meg, és mi nem. Nekem nagyon kevés dolog okozna fennakadást, de ha az tényelegesen kiderülne a páromról, nem maradnék vele. Fogalmam sincs, mi lehet az az ártatlan dolog, ami mégis akkora problémát okoz, hogy a szakításon gondolkodj. Ha te ettől nem ábrándultál ki belőle, akkor az érzés addig tart, ameddig el nem engeded. Olyan nagy dolog nem lehet, ha még mindig szereted, csak az első döbbenet viselt meg kicsit.
2014. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó, de én azt gondolom - nem biztos, hogy nekem van igazam és a tanácsot sem kötelező elfogadni - hogy amennyiben ez a dolog azelőtt történt, mielőtt ti egymásra találtatok, akkor érdemel egy megbocsátást. Most megbeszélitek, hogy ez Neked változatlNul nem fér bele az értékrendedbe, többet ne csinálja, vagy ne úgy, hogy együtt van veled, de ami volt az volt, nem tudsz rajta változtatni. Szép tőle, hogy elmondta, ez is annak a jele, hogy megbízik benned és bántja a dolog.
2014. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!