Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is szokott olyan...

Nálatok is szokott olyan lenni, hogy a párotok úgy beszél veletek, mint egy kivert kutyával se?

Figyelt kérdés
Tegnap ideges volt, így is jött haza. Láttam rajta, hogy baj van, megkérdeztem, hogy mi az. Mondta, hogy semmi, mi a vacsora. Hagytam, leültünk vacsorázni, még feszültebb volt, és még egyszer megkérdeztem, hogy mi a baj, tudok segíteni e valamiben. Erre rávágta, hogy jaj fogd már be a pofádat, nem látod, hogy gondom van.
2014. nov. 30. 16:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Ha nala eloskodom, akkor igen, igy beszel velem.
2014. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esett, egymáshoz sem szóltunk. Ma reggel ágyba hozta a reggelit, ő csinálta, bocsánatot kért.

Elmondta, hogy a munkahelyén volt vmi probléma, összeveszett a főnökével, és hogy ideges volt.

De velem akkor se beszéljen így ha ideges, mi lesz ezek után? Elgondolkoztam, hogy ha kirúgják, és megkérdezem, hogy mi a baj, majd megver?

2014. nov. 30. 16:32
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egyetlen férfi nem beszélt így velem, még rossz kedvűen sem.
2014. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de miért élsz egy ilyen emberrel?
2014. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pont két napja sikerült parasztkodnom a férjemmel.

Azóta persze bocsánatot kértem.

Van amikor ő mordul fel, mert bacogatom. Valami ilyesmi történhetett nálatok is.

2014. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem szokott ilyen lenni. Mondjuk nem is cseszegetem ha azt mondja ha nem akar beszélni és ideges.
2014. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Ennek a férfinek van a lelkében valaki és az nem te vagy.
2014. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem, ilyen stílusban nem beszél velem.

Cserébe ha kéri, ráadásul többször is, én meg békén hagyom...

Hiába háborogsz, a stílus bántó, de igaza volt. Mi a fenéért vagytok házasok, ha annyira sem ismered, hogy ilyenkor adsz neki egy puszit és hagyod nyugiban?

2014. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Hát kicsit erős ez a beszólás, az biztos, de bocsánatot kért, igyekszik helyrehozni, szerintem ne fújd fel a dolgot.
2014. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért eléggé kiakadnék, ha ilyen stílusban szúrna le... nem ismerek minden körülményt, meg nyilván mindenki volt már ideges, de természetes, hogy nem esik jól. Szerintem azért nem kell Dunának szaladni, meg verést emlegetni, de figyeld, rendszeressé válik-e az, hogy rajtad vezeti le a feszkót a jövőben.
2014. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!