Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is szokott olyan...

Nálatok is szokott olyan lenni, hogy a párotok úgy beszél veletek, mint egy kivert kutyával se?

Figyelt kérdés
Tegnap ideges volt, így is jött haza. Láttam rajta, hogy baj van, megkérdeztem, hogy mi az. Mondta, hogy semmi, mi a vacsora. Hagytam, leültünk vacsorázni, még feszültebb volt, és még egyszer megkérdeztem, hogy mi a baj, tudok segíteni e valamiben. Erre rávágta, hogy jaj fogd már be a pofádat, nem látod, hogy gondom van.
2014. nov. 30. 16:30
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
79%
Igen, ez nálunk is előfordult régebben. Mi férfiak sokszor nem adjuk ki, nem beszélünk a problémáinkról, mint a nők, hanem magunkban tartjuk és magunk akarjuk megoldani. Menyasszonyom ilyenkor ugyanúgy kérdezget, hogy mi történt, én meg ki sem látok az idegtől, ilyenkor arra kérem hagyjon békén, de erre kétségbe esik és méginkább kérdezősködik, segíteni akar, ezzel még inkább idegesítve és azt erősítve bennem, hogy gyenge vagyok és nem tudom megoldani a problémáimat. Ha ilyenkor nincs nyugalmam nagyon be tudok pöcceni, egyébként nyugodt, türelmes ember vagyok. Sajnos én is használtam már pont ezeket a kifejezéseket, ilyenkor nem szűnik meg a szerelem, az ilyen mondat csak annyit tesz: többször megmondtam, hogy hagyj már engem békén kérlek, ezt tartsd tiszteletben! Végülis költöttünk rá egy jelzőszöveget: "Szívem nagyon szeretlek, de most hagyj magamra, bevonulni a barlangomba, ki fogok jönni onnan ha lenyugodtam" Ez nálunk be szokott jönni! :) Szóval nem hiszem, hogy ebből messzemenő következtetéseket lehetne levonni, hogy majd megver meg ilyesmi.. Remélem tudtam segíteni!
2014. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem, de, ha látom rajta, hogy baj van, nem faggatózok. Majd, ha lenyugszik, úgyis elmondja.


Amúgy én leültem volna vele - másnap - ebeszélgetni, hogy nagyon gyorsan felejtse el ezt a stílust velem szemben. Mindenkinek lehet rossz napja, de értelmes ember nem a másikon tölti ki a dühét.

2014. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Én is szoktam hagyni, hogy lenyugodjon, de az asztalnál is puffogott, minden baja volt látványosan, gondoltam megkérdezem.

Nem tart el, én ugyanúgy dolgozom ahogy ő, és a saját házamban lakunk!

2014. nov. 30. 19:51
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
Engem minden kérdésnél ezek zavarnak: "mi férfiak", "mi nők". Ezt felejtsük már el. Legyünk már bátrak egyes szám első személyt használni.
2014. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Felszínes ember vagy kérdező. Ilyen kapcsolatot érdemelsz.
2014. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%
Igen ritkán, de van ilyen pillanata, de ő ilyen temperamentumos és az az igazság én is ilyen vagyok. De mindig bocsánatot kérünk egymástól. Nem tudok elképzelni olyan kapcsolatot, ahol sosincs veszekedés nézeteltérés, engem nem vonz az unalmas egyhangúság. És egy vihar utáni békülés, csodálatos tud lenni. :)
2014. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Miért lennék felszínes?
2014. dec. 2. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!