Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is szokott olyan...

Nálatok is szokott olyan lenni, hogy a párotok úgy beszél veletek, mint egy kivert kutyával se?

Figyelt kérdés
Tegnap ideges volt, így is jött haza. Láttam rajta, hogy baj van, megkérdeztem, hogy mi az. Mondta, hogy semmi, mi a vacsora. Hagytam, leültünk vacsorázni, még feszültebb volt, és még egyszer megkérdeztem, hogy mi a baj, tudok segíteni e valamiben. Erre rávágta, hogy jaj fogd már be a pofádat, nem látod, hogy gondom van.
2014. nov. 30. 16:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Jól van, azért nem kell túldramatizálni. Kérdező, jól látod a helyzetet, és ezt beszéld meg vele. Azt, ha ideges, ne rajtad vezesse le.

Gondolom, még nem sokszor fordult elő, és mivel másnap bocsánatot kért, ezért ő is belátta, hogy hibázott, és valljuk be, nem vert meg, és nem is minden nap fordul elő, tehát nem tart lelki terrorban sem.

Ettől még nem volt szép viselkedés, de szerintem ha ezt neki elmondod, akkor ő is be fogja látni. Nem beszélünk így senkivel, akkor se, ha idegesek vagyunk. A helyedben én se hagynám, és ezt vele is közölném.

2014. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9%

" jaj fogd már be a pofádat, nem látod, hogy gondom van"


es erre te behuztad fuled farkad? :D

2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem, de ha látom, hogy feszült, ideges, akkor soha nem kérdezhetem, hogy mi a baja. Ha megnyugszik magától is elmondja.

Érthető, hogy kiborult, akkor is, ha rosszul reagálta le.

Nem kell mindenből tragédiát csinálni.

2014. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez eddig egyetlen eset volt, mégis akad olyan válasz, hogy miért élsz vele. Bárkinek lehet rossz napja, nehézsége a munkahelyén. Egy férfitől nem érdemes megkérdezni, mi a baj, mert még idegesebb lesz. Te kétszer is megkérdezted, erre elszakadt nála a cérna. Látod megbánta, másnap ágyba hozta a reggelit neked. Amúgy meg ne hagyd, hogy így beszéljen veled, de ne is szekáld, ha szemmel láthatóan gondja van.
2014. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Te 49%-os nagyon eszes,honnan veszed,h ez így van?
2014. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem kéne magadra venned. Nem azt mondta, hogy utál téged, vagy ilyesmi, egyszerűen csak ideges volt és nyugalmat akart. Az emberek különbözőképp reagálják le a feszültséget. Vagy elfogadod, hogy ő ilyen, vagy keresel olyan párt, akit jobban tudsz tolerálni ilyen téren. Én hasonló típus vagyok, mint a párod, ha ideges vagyok, bizony kicsúsznak ilyenek a számon. A párom tudja, hogy ilyenkor jobb, ha békén hagy, amíg le nem nyugszom, és fel se merül benne, hogy esetleg ővele lenne valami bajom ilyenkor. Neki is vannak saját rigolyái más téren, amiket meg én viselek el. A párkapcsolat így működik.
2014. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen emberből nagyon gyorsan kiszeretek. Utána hozhat akármilyen kávét meg reggelit az ágyba. Az exem is ilyen volt, a férjem pedig nem beszél velem így. Nem véletlenül lett az ex ex.
2014. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%
Az én kapcsolatomban ez nagyon durva beszólás lenne, de mi szinte egyáltalán nem veszekszünk, ha igen, akkor sem káromkodunk, nem bántjuk egymást, egy b+ sem hangzik el közöttünk. Ha ti szabadszájúbbak vagytok, és egyébként is előfordul viccből vagy finomabban hasonló, akkor gondolom ez csak egy kicsit erősebb a megszokottnál. Ha egyszer fordult elő sok év alatt, és tényleg bánja, akkor fogadd el a bocsánatát - idővel. Én mindenképpen leülnék vele beszélgetni arról, hogy ez miért esett rosszul nekem, milyen gondolatok vetődtek fel bennem, és hogyan tudta volna gorombaság nélkül is kifejezni magát, hogy ne legyen sértődés. Legalább máskor jobban meggondolja, milyen hangnemben szól hozzám. Le kell fektetni a határokat. Ha csak legyintesz rá egyet, a tüske benned marad, és minden esély megvan rá, hogy megismétlődik az eset, mert nem mutattad ki, hogy téged mennyire bántott a dolog.
2014. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem te vagy az aki a macskáját az exnő és a pasija közös becenevéről akarta elnevezni?


Mert ha igen aranyoska, akkor tudd, hogy akkorát buktál mint Rottenbiller:D

2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Ki is másolom:


"Egy időben az exem aktuális nőcije állandóan privátokat irkált, és iszonyatosan szerette volna tudni a becenevemet. Természetesen mindezt az expasi tudta nélkül.Végül megmondtam neki, legyen egy jó napja szegényke szürke életkéjébe:D "

2014. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!