Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a parom maskepp...

Mit tegyek ha a parom maskepp gondolkozik a gyerekvallalasrol?

Figyelt kérdés
En vagyok a no ugy terveztem hogy egy gyerekem lesz. A parom kettot vagy tobbet akar de nekem ez elkepzelhetetlen. Meg azt mondja hogyha nem szeretnek szulni fogadjunk orokbe. Megmondtam neki hogy en nem szeretnek orokbefogadni esetleg csak akkor ha nem lehet sajatom. Tisztaban vagyok vele hogy nem tudnam sajatomkent szeretni ha mar van ver szerinti gyerekem. Ha ilyen elteroen gondolkozunk az azt jelenti hogy nem illunk ossze?
2014. dec. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg egymással. Ha nem juttok közös nevezőre, jobb ha elválnak útjaitok.
2014. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti. A gyerekvállalás a legsarkosabb probléma, ha ez egyikőtöktől lemondást kívánna, sosem lesztek boldogok együtt. A párod nyilvánvalóan nagyon szeretne nagy családot, ha még arról is hajlandó lenne lemondani, hogy vér szerinti gyerekei legyenek. Ha számodra elképzelhetetlen, hogy szülj még egy gyereket, ne kényszerből, hanem szeretetből, akkor szerintem csak raboljátok egymás idejét..
2014. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Az a lényeg, hogy egyet mindketten szeretnétek. Lehet, hogy ő sem szeretne majd többet, ha rájön mennyi mindennel jár :)

De persze beszéljétek meg. Szerintem ez megoldható. Csak az lenne a gond, ha az egyik fél egyáltalán nem akarna gyereket. Azt nem lehet sehogy sem megoldani.

2014. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Sok olyan apukáról hallottam már, aki több gyereket szeretett volna, aztán amikor meglett az első, az éjjeli üvöltések meg a sz...os pelenkahegyek közepette rádöbbent az apuka, hogy a gyerekezés mégsem olyan buli, így aztán szó se lehetett már a másodikról se. Nincs nekik előzetesen fogalmuk arról, hogy ez mivel is jár.
2014. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, 4-es. De mi van, ha ugyanúgy akarja a másodikat? Akkor a nőnek kötelessége szülni, mert tisztában volt apuka igényeivel, és hozzáment? Vagy a férfi mondjon le a második gyerekről, hiába mondta ő már esküvő előtt, hogy nagy családot szeretne? Kisebb esetben változik pár év alatt az ember hozzáállása, mint nem, úgyhogy nem okos olyan tanácsot adni, hogy majd lesz, ami lesz, hátha valaki meggondolja magát..
2014. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!