Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megismertem a menyasszo...

Amikor megismertem a menyasszonyom, kedves aranyos, őszinte nőt ismertem meg. Mostanában mint egy jégkirálynő, rideg, hideg hozzám, játsza az elérhetetlent? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem,egy nagyon őszinte embert,nőt ismertem meg benne,a szívét kitárta nekem,ahogy még senki.Jókat tudtunk nevetni,sokat viccelődtünk,jól éreztük magunkat,bármit is csináltunk együtt.Tényleg nem tudok olyan dolgot mondani,amit együtt csináltunk és ne éreztük volna jól magunkat egymás társaságában.Mintha már a pénz is fontosabb lenne neki és a státusz.Sokszor rá sem ismerek.

Mi válthatja ezt ki nála vajon?Vagy mir játszik ezzel?


2014. dec. 15. 14:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg tök egyértelmű,hogy van egy másik pasi a szívében és nem te,hidd el én nő vagyok és én is ezen mentem keresztűl!Ugyan ezeket produkáltam és azért csinálja ezt,mert a pasi vagy nem szabad vagy elérhetetlen különben már elment volna!Ez volt nálunk is szerettem a párom,de mint csak egy embert barátot a szerelem elmúlt és itt a pont,közbe jött egy másik pasi,de nem tudtam vele lenni így hát maradt a párom!De a szívem mindig a másik pasié volt,hidd el akkor ilyen egy nő ha szerelmes,egész nap mereng elutasítja a másikat és rideg a másikhoz,mert a szíve és a gondolata másfelé húz!
2014. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek a #11-essel.

MENEKÜLJ!!!!


Az én feleségem is ilyen lett, csak az esküvő után, már tervezzük a válást.

36F

2014. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
A helyzet az, hogy barmi is all a hatterben ilyen kondiciokkal nem kene elvenned felesegul mert csak rosszabb lesz.Egyebkent nek vagy papucs, en sem ertettem h miert mondta ezt barmelyik hozzaszolo,ez teljesen normalis, atlagos pasi problema.
2014. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Inkább a #9-es a papucs, ha mindenről ez jut eszébe.


Biztos, hogy nem változtál te is?

Magán nehezebben veszi észre az ember.

Nem lehet, hogy már ne szeret annyira?

2014. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
azért én meghallgatnám a másik felet is, egy nő sem kezd el ok nélkül sárkányosodni meg elhidegülni
2014. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Most mit kell hergelni a kérdezőt!

Én is nő vagyok, és tök sok hülyeséget írtok. Ugyanis ahány nő, annyiféle. Sememmyire nem következik a párod viselkedéséből, hogy másik férfi van az életében.

1.,Lehet, hogy tényleg nincs semmi, ahogy ő mondja, csak te rinyálod túl, és keresed a problémákat. Nincs rosszabb egy hisztis férfinál, aki mindenbe próbál belekötni:"Most miért nem mosolyogsz, drágám?" "Most miért vagy ilyen jégkirálynő?" "Ma csak kétszer bújtál hozzám, nem négyszer, akkor most mi a bajod, biztos megcsalsz stb" Inkább azzal van a gond, aki örökké kötözködik, nem azzal, aki ehhez egy idő után nem vág jó képet.

2., Lehet, hogy vannak veled problémái, és el is mondja, el is mondta neked, csak te elereszted a füled mellett. És ennek semmi köze ahhoz, hogy eljegyezted.

2014. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá:számtalan oka lehet, hogy visszafogottabban viselkedik.

Lehet, hogy beteg.

Lehet, hogy meghalt valakije.

De rögtön már oltogatni kell ám, hogy biztos megcsal!!!!

Hát nem, nem minden nő olyan.

2014. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

ma 15:49


Nem halt meg senkije,akkor tudnék róla.Amúgy meg senki nem mondta hogy megcsalt,max valaki érzelmileg közel került hozzá.

2014. dec. 15. 15:56
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor pontosítok. Az sem következik, hogy érzelmileg valaki közel került hozzá.

Egyébként is, ahogy valaki már írta: magadba is kéne nézned! Te nem változtál meg? Nem lettél magadra igénytelenebb, elhízott, ápolatlan stb? Te pont ugyanolyan vagy, mint az elején? Mindenki változik. és egyébként meg nem ismeretleneknek kéne hagynod, hogy belekeverjenek a kapcsolatodba, ugyanis nem tudhatod, hogy a "tanácsadók" közül ki akar jót, és kinek csak savanyú a szőlő.

2014. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

ma 16:06


Nem híztam el,nem vagyok igénytelen.Adok magamra.Igen abban lehet igazad van hogy nem kellene más tanácsaira hallgatnom.

2014. dec. 15. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!