Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után mint volt férj...

Válás után mint volt férj ajándékoznátok lakást a volt feleségeteknek?

Figyelt kérdés
Elvárhatom ezt a volt férjemtől? Elismerem az én hibámból váltunk el. Szerintetek szóba hozzam ezt a kérdést? Nagy szükségem lenne rá. Vagy ez már túl nagy kérés lenne?

2014. dec. 17. 20:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy mi mit válaszolunk, az nem mérvadó, mert nem a mi feleségünk vagy. Tehát, ha én vennék a feleségemnek, az nem jelenti azt, hogy neked is venne a volt férjed. Ezeket a dolgokat nem lehet szabványosítani.

Gondolom azt hiába is mondanád, hogy az a szemét Karlowy is vett a volt feleségének, nem biztos, hogy meghatja. Egyénfüggő a dolog.

2014. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Előadtad már a kérésed az exférjednek? (és az ő új feleségének? ) Szerintem pereld be őket egy lakásért. :D Hány éve váltatok el?
2014. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Válás után, mint volt férj, ajándékoznék lakást a volt feleségemnek, HA az én gyerekemmel költözne oda, és amúgy jó lenne a viszonyunk.

Viszont válás után mint volt feleség, nem várnám ezt el a volt férjemtől, hacsak magától nem jut eszébe.

2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Semmilyen körülmények közt sem adnék neki egy fillért sem, nem hogy lakást. És ez független attól, hogy ki volt a válóok.

Egyszerűen azért, mert a közösségünk a házasság idején áll. Előtte épp úgy két önálló ember volnánk, mint utána lennénk. És hát ki a fene adna csak úgy lakást egy barátnak/ismerősnek/idegennek?


Ettől függetlenül persze megkérdezheted a dolgot, csak készülj fel egy nemleges válaszra.

2015. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

mivan? most ez komoly kérdés?

nem olvastam végig a válaszokat, de most ha arról lenne szó hogy szétmentetek, és te elköltöznél, de meg vagy szorulva, és egy vagy két havi lakbért kölcsönkérsz, ha tudod hogy van a volt férjednek "nem használt" pénze, akkor talán meg is értem, de hogy kapj egy házat csak úgy...

2015. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!