Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után mint volt férj...

Válás után mint volt férj ajándékoznátok lakást a volt feleségeteknek?

Figyelt kérdés
Elvárhatom ezt a volt férjemtől? Elismerem az én hibámból váltunk el. Szerintetek szóba hozzam ezt a kérdést? Nagy szükségem lenne rá. Vagy ez már túl nagy kérés lenne?

2014. dec. 17. 20:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%
Röviden arról szól a sztori, hogy a gyerek szerint a tartásdíjat az anyuka magára költi, és neki nem vesz farmert. EZért ő az apjához költözne, aki mindent megad neki. A gyerek lakásában lakik anyuka, és ha a gyerek a papához költözik, akkor anyukának nem lesz hol laknia.
2014. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

A volt férjem azzal vádol hogy magamra költöm a gyerektartást? Fel akar jelenteni.

Az exem minden hónap 3-ig utalja a gyerektartást. Nem keveset fizet,50.000FT-t.


A lányom meg akart volna vetetni a hónap elején egy kabátot,25.000FT-ért amire én nemet mondtam. És pont úgy alakult hogy én 5-n(akkor tudtak fogadni) mentem fodrászhoz és kozmetikushoz. Ezt a gyerekartásból fizettem ki,mivel én fizetést csak 10-n kapok.


A lányom elpanaszolta az apjának,hogy én fodrászhoz meg kozmetikushoz járok,közbe neki nincs egy normális egy kabátja.


Mondtam az exemnek,hogy van a lánynak kabátja,októberbe kapta(a gyerek választotta),nem fogok neki két havonta 20.000FT.ért kabátot venni.


Fodrászhoz meg a fizetésemből is elmentem volna,nehogy már azon a 10.000Ft-on problémázzon,mikor nem vettem el a lányomtól semmit,hisz 10-n fizetést kapok én is,és eltartom belőle a lányunkat.


16 éves a lányunk,pont abban a korban hogy menőzni szeretne,márkás ruhákat venne mindennap.


Tudom hogy exem sok gyerektartást fizet,de az el is megy a lányomra bőven,még ugy is h én is fizetek a külön óráiba.

2014. dec. 17. 21:01
 25/35 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a ctrl-c, ctrl-v?
2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
28%
te dolgozni is jársz? Mwrt ennyi időd és energiád amellett nem hiszem h marad. gyanús h csak egyszakmunkásképzős tini vagy
2014. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

az én baràtom vett a feleségének egy lakàst és egy vadonatuj autot is. ok is hazasok voltak 9 evig, van két kislànyuk.

de, ott a baràtom lépett ki a hàzassàgbol... o szeretett bele a harmadikba.

2014. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

jaaaa és 180 ezret fizet a 2 kislàny utàn...

/ a felesége meg 250 ezret akart, és mivel asszonyka ugyved, igy az lett végul, hogy lakas plusz auto/

2014. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azért az ügyvédek sem keresnek rosszul :)

Pár hónapja egy 2 órás procedúráért 85 ezret fizettem.

2014. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem várhatod el.

Én a JELENLEGI férjemtől sem várnám el, hogy vegyen NEKEM egy lakást.

Sőt, a volt pasimnak se vennék.

Fogd fel, hogy te a múlt vagy, semmi közötök egymáshoz! Hitelért a bankba kell menni.

2014. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!