Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez az...

Normális viselkedés ez az exférjemtől?

Figyelt kérdés
2 és fél éve külön vagyunk egy éve már a válást is kimondták. Van egy 6 éves gyermekünk aki velem él. Az exem rendszeresen itt akar tanyázni nálunk,heti 2-3 napot tuti. Ez annyit jelent hogy itt alszik,de persze nem a gyerekszobában hanem mellettem ami nagyon nem tetszik igy ilyenkor átküldöm a gyerekhez aludni. Jó nagy ágya van elférnek szépen. Itt fürdik,eszik,alszik és szerinte ez a normális mert SOK ismerőse él igy válás után és ez milyen jó... Hát nem nekem. A gyereket bármikor láthatja el is viheti de nem arra törekszik,mert neki kényelmesebb igy.Persze mindig a fiunk előtt mondja hogy "naaa apa mikor aludjon itt" én mondom semmikor de ugye a gyerek meg "léééci anya" szöveggel jön és akkor beleegyezek. A fiamnak amugy már többször elmondtam szépen hogy anya és apa nem él együtt mert sok volt a vita de mindketten szeretünk stb,stb. Ezt ugy látom meg is érti de félek ezzel a gyakori itt levéssel összezavarja,már egy ismerősöm meg is jegyezte hogy nem félek hogy a gyerek ezt félreérti és azt hiszi ujra itt lakik az apja? Másnál is van igy? Mert engem ez idegesit,arról nem beszélve hogy szeretnék majd én is egy társat de ha az apja mindig itt lesz igy nehéz lesz a fiamnak is elfogadnia valakit a jövőben. Ne kíméljetek...:)
2014. dec. 19. 23:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is te vagy itt az, aki hagyta ilyen irányban haladni a dolgokat. Miért is kellett neki a válás óta egyszer is ott aludnia? Miért egyeztél ebbe bele? Ne haragudj, de ez a te hibád inkább mint az exedé. Próbáljon nálam aludni, ha én ezt nem akarom! Döntsétek el akartok e még egy család, egy pár lenni, vagy nem. Mert úgy látszik, mindketten határozatlanok vagytok e téren. Ne haragudj, de ez egyszerűen nevetséges, hogy melléd fekszik az ágyba. Ha nem akarnád, akkor be sem próbálkozott volna ilyennel, de még az ott alvással sem. Miért nem tudtok leülni, és megbeszélni ezt? Legyetek jó kapcsolatban a gyerek érdekében, beszéljetek meg mindent ami vele kapcsolatos, legyen joga mindkettőtöknek egyformán, szeressétek a gyereketeket, és számíthasson mindig mindkettőtökre. Válás után ennyi, ami normálisnak mondható. Az, hogy ott alszik, az ágyadba fekszik, az már nem. Miért nem alszik a gyerek sűrűbben nála, ha ezt igényli?
2014. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
De te miért hagyod ezt? És az nem válasz, hogy mert a fiad kérlel. A szülőnek kell irányítania elsősorban. Főleg egy 6 évest. Szóval a kérdés adott.
2014. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van nálad és nem a gyerekkel foglalkozik, hanem meccset néz, akkor szépen az ölébe dobod a táskáját,kihúzod a tv-t és mondod,h otthon is lehet meccset nézni, te mást akarsz.
2014. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
19- es ha nagyon erdekel elmondom,bar nem tartozik a kerdeshez. Nem miattam mentunk szet,a ferjem csalt meg mert rajott nem valo neki a kotottseg neki szabad elet,buli,haverozas kell mindennap. Eloszor kerdezz aztan ítelj el masokat. Gondolom teged elhagytak azert vagy ilyen kotekedo. A masik az hogy nem fogom a gyerek szeme lattara kivagni az apjat az ajton. Tul engedekeny vagyok es joszivu emiatt hasznalnak ki sokan,lasd az exem is. Koszonom a valaszt mindenkinek.
2014. dec. 20. 13:17
 25/28 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy nem alszik velem,mint irtam kuldom at ilyen esetben. Ha a gyerek nem hallja sokat vitazok vele ezen,de nem erti mirol van szo. Tul bekepzel es öntelt,önimado ahhoz hogy felfogja mirol is beszelek. Szerinte orulni kell neki hogy ott van. Ennyi. Akkor nincs mas mint legyen rossz kapcsola koztunk es ennyi.
2014. dec. 20. 13:21
 26/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem bírsz tőle elszakadni, az a helyzet, ezért magyarázkodsz, és teszel ostoba dolgokat. A gyerek jó kifogás erre. Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy elváltatok, és külön szeretnétek folytatni az életeteket, akkor ne viselkedj úgy, mint egy buta liba, hanem vedd tudomásul milyen emberrel éltél együtt, és ne akard ezt tovább, tartsd meg a távolságot vele. Azt már te is látod milyen ember, miért nem tudod kezelni? A gyereked apja, de ennyi! Semmi közöd hozzá, és nem kell nálad aludnia, nem kell ott több időt töltenie, mint amennyi a gyerek miatt szükséges, vagyis amikor viszi-hozza, esetleg marad kicsit vele,(a gyerek szobában, és kizárólag a gyerekkel foglalkozva, és nem veled, fürdés, tv nézés..stb.). Ha ennél többet tölt nálad, az a te igényed, nem a gyereké.

Egyébként az írásodból ítélve hü.yére vesz, és ezt te hagyod.

2014. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező. Teljesen mindegy, hogy milyen a férjed, és mit ért meg abból, amit mondasz. Egyes egyedül a te hibád az adott helyzet, ugyanis ENGEDED!


Az más kérdés, hogy a férjed viselkedése sem normális, de ha TE nem engeded, akkor nem tudja megtenni.


Nem kell a gyerekkel takarózni.

2014. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Bence_ ***** válasza:

Ez sima érzelmi zsarolás "De akkor jön azzal hogy én mennyire megváltoztam és tuti van pasim mert akkor szoktak a nők bunkók lenni az exel"

Igen változtál azért váltatok el. Neki így kényelmes és mivel tud zsarolni ezért a célja érdekében,meg is teszi.

2014. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!