Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogják fel végre, hogy...

Mikor fogják fel végre, hogy felnőtt vagyok? L/21

Figyelt kérdés
Mindenhol úgy kezelnek mint egy gyereket, a munkahelyemen is meg otthon is. Mindig becézgetnek "Nórika" meg ha cigizek mindig mondják akik nem cigiznek, hogy "ejnye bejnye", pedig már 1 hónapja dolgozok és majdnem mindennap mondják.. Otthon is mindig el kell mondanom hova megyek és kivel és mikor... stb Már nagyon elegem van, mindenhol én vagyok a kislány.

2014. dec. 23. 09:27
1 2 3
 21/21 Arobi ***** válasza:

Ha elköltözöl. Amig otthon vagy,mindig gyerek leszel ! Ez a természet rendje. Ha nem birsz önállóan megélni,akkor pedig viselned kell. Kicsit kérheted a 'jobb bánásmódot' de sokkal jobbra ne számíts. Veszekedhetsz,de az meg pokol. Sokan mennek albérletbe,s irtó jól érzik magukat. Kajáért hazajárhatsz,még csomagolnak is,de végre felnőtt lehetsz !


Hali Bert (Én így csináltam. )

2015. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!