Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt akarják hogy át...

A szüleim azt akarják hogy át menjek velük a szomszédhoz, de én nem akarok menni. Mit tudnák csinálni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Most volt születésnapja a szomszédban valakinek, de én nem akarok átmsnni, mert a szomszéd fia mutogatná a több százezres karácsonyra kapott ajándékát, és valószínüleg leszarozza az enyémet, ésmehez nincs kedvem :(
2014. dec. 26. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Ebben a történetben egy lényeges kérdés van: hogy Te többnek látod-e a barátodat azért, mert ilyen ajándékokat kapott a szüleitől?

Ha igen, akkor értékrendetek hasonló, nincs miért vádolnod őt, Te is ezt tennéd a helyébe.

Ha nem, akkor pedig nem kell hogy izgasson a dolog és ezt nyugodtan közölheted is vele.

2014. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
A legegyszerübb,ha mosolyogva nézed meg az ajándékait.Egy cseppet sem fájó szivvel és még gratulálj is, és örülj vele.A lényeg,hogy ne érezze,hogy neked fáj,hogy neki az ajándékai gazdagabbak a tieidnél.Arra se figyelj,hogy mit mond,gyorsan vágj a szavaiba és tereld másra a sértõ szavait.
2014. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénzen megvehető dolgokkal a buta, önbizalomhiányos ember kérkedik.
2014. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Át kellett mennem, de szerencsére csak azt mutogatta, hogy milyen menő a telefon, a hozzá kapott óra, és a többi kiegészítő, meg az a pc-s játék amit kapott, és nem szarozta a telefonomat. Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 26. 15:11
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Az üzenetekkel zaklatót letiltottam, és jelenteni fogom!!!
2014. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!