Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kérdés!? Anyósomékkal...

Anyós kérdés!? Anyósomékkal élünk, lányunk 11 hónapos. Sok problémánk volt már vele, mert örökösen ki akarta sajátítani a kislányt. Anyósom nagyon sértődős, duzzogós, igazából semmit se mondhatsz mert megsértődik.

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig közli hogy akkor neki mostantól nincs unokája, nem szól senkihez, csapkod, közben meg eléri a célját, mindenki szegény lelkét ápolgatja. Engem kivéve! Nem tartom inteligensnek amit művel. Mit mondjak egy 11 hónapos lánynak: tegnap szeretett a mami, ma már nem? Aztán lemegy róla a hiszti és elvárná hogy ugyanúgy odaadjam a gyereket. Most egy ideje nincs nála sokat, csak puszi puszi és ennyi. Nem engedem én hogy hülyére vegyen minket. De most kezdi anyós környékezni a páromat, hogy vigye oda neki a gyereket, persze a hátam mögött. Ti mit tennétek? Én nem nagyon akarok engedni, mert sokszor fúr engem is hogy mindenkit ellenem uszítson, már majdnem szakítottunk párszor, mert nem bírtam elviselni, hogy mindenkit az újja köré csavart, minden hazugságot kitalált (azt mondta páromnak hogy én azt mondtam neki hogy el akarom hagyni, kitalálta hogy öngyilkos lett miattam mert én milyen vagyok vele. Persze emellett az Ő házában én főzők, mosok, takarítok, bevásárlok, stb, Ő semmit nem csinál, du hazajön befekszik tv-ni, vagy szg-ni.)
2009. jún. 26. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtok elköltözni?Mi is az Anyóssal és Apóssal lakunk!Addig amíg nem született meg a lányom addig nem volt gond de aztán hasonló történt de Én elmondtam a véleményem az Anyósnak és azóta csend van ha nem lenne Én se tudom mit tennék de valószínű költöznék ha már durvulna a helyzet!!!
2009. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elköltözni nem tudunk, nincs rá lehetőség. Anyósomnak mint már írtam semmit nem lehet mondani, mert akkor hetekig, hónapokig duzzog, csapkod, sajnáltatja magát és sajnos senki sem lát át rajta, hogy manipulál mindenkit.
2009. jún. 26. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nincs más választásod mint hogy vagy eltűröd amit művel veletek, (ami agyerek személyiség fejlődését nagyon ferdíti), vagy elköltöztök. Igazából azt sem értem, hogy miért kell nulla egzisztenciára gyerket vállalni? Csak mert szegény gyerek teljesen össze fog zavarodni, hogy a nagyi egyszer szereti egszer nem és ráadásul ezt a légkört sem fogja értékelni ha nagyobb lesz szerintem. Menjetek albérletbe. Nehéz lesz de legalább lesz magánéletetek. Nem lesztek másnak kiszolgáltatva és a gyerkedet is úgy nevelheted ahogyan te jónak látod. 14 hónapos kislány anyukája
2009. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
hagyni kell hagy duzzodjon rájön majd egyszer h nem csak az ő akarata érvényesül, a párodat magad mellé állitani és elmagyarázni h te hogy látod a dolgokat és ha ő ezek után is az anyját támogatja akkor felejtős az egész
2009. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Látom nem csak én szenvedek ilyesmitől. Nálunk a helyzet az, hogy mi nem lakunk együtt, de a ház az övék. Kb 200 méterre laknak tőlünk és kész csőd az életem. a párom reggel 6 tól este 7 oda van, így nincs tisztában a dolgokkal. Most odáig fajultak a dolgok, mondtam neki ha nem tesz valamit, itt hagyom és lelépek a gyerekkel. Így most anyuka nem jár nálunk és duzzog, de nem érdekel ez a gyerek az enyém és nem az övé.
2009. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Azért mert idősebb nem kell mindent ráhagyni. A pároddal pedig tisztázd le h., jó lenne ha melléd állna.
2009. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!