Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy kicsit rosszul esik?

Jogos, hogy kicsit rosszul esik?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy vannak ennél 1000szer nagyobb problémák, de ettől függetlenül zavar)

Anyutól karácsonyra egy infralámpát kaptam, hogy télen tudjam melegíteni vele a lábam...Már rátértem, hogy az életbe nem fogom használni...Egy vagyont költ ilyen teljesen fölösleges dologra, pedig azért annyira nem vagyunk eleresztve. Ha akár az árának egy részt adta volna ajándékba, annyi ötletem lenne, hogy mire költsem. De nem, neki ezt kellett vennie...

(Amúgy nem szoktam mindenen hisztériázni, jóban vagyunk általában csak 19 éves lányként nem vágyaim csúcsa egy infralámpa.. és ott áll, tudom drága volt, de akkor is csak egy kacat.)


2014. dec. 27. 09:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%
Legyünk már komolyabak emberek :D A kérdező anyja nem az unokájának vette a lámpát, hanem a lányának. A lányának nincs rá szüksége, ergo az ajándék haszontalan penzkidobás volt. Meg amúgy is eléggé erőltetett ez a "ha lesz gyereked, megköszönöd" duma. Ha kerdezőnek évtizedek múlva szüksége lesz rá, akkor vesz magának egyet... Nem egyértelmű?
2014. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Viszont ha a kotont infralámpázzák, akkor is megesik, hogy utána beledurran.
2014. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!