Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósokat szeretném megszól...

Az anyósokat szeretném megszólítani. Ki, mennyire szereti a menyét?

Figyelt kérdés
Vannak rossz menyek is, vagy csak rossz anyósok? Én após vagyok, tehát kívülálló.

2014. dec. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az én feleségem minden nőt szeret, aki szereti az ő kisfiát. De abban a pillanatban, hogy valami rosszat tesz a kisfia ellen, a meny átváltozik utolsó büdös k...vává.
2014. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Volt jó pár meny jelöltem,mindegyiket befogadtam a családomba szerettem.A mai napig is ha össze futunk puszi puszi,de ez aki most van.Hát nagyon nem szeressem.Pedig őt is úgy fogadtam mint a többit.Ő nagyképű,betegesen féltékeny.Odáig fajultak a dolgok hátba döfött na onnantól és rá se nézek.Meg is mondtam neki könyvelje el innentől sosem lesz a kedvenc menyem.Sosem szóltam a dolgaikba,de ez a csaj nem hiszem normális.Mondjuk most már a fiam sem,nem veszi észre elmar melölle mindenkit.Éljenek nagy boldogságba,csak ide ne hozza:))ha még csak én nem bírnám,elgondolkodnék hátha én vagyok zakkant.De ezt még a fiam haverjai sem bírják,talán még a saját anyja sem.Egy hisztis kaméleon.Attól nem kell félnie átlépem a küszöbét valaha is
2014. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Vannak jó és rossz menyek, és vannak jó és rossz anyósok. Rossz az anyós - a meny szemszögéből - ha beleártja magát a fia házasságába. Rossz a meny - az anyós szemszögéből - ha megpróbál ez ellen tenni. A tanácsom minden anyósnak és apósnak: hagyják a gyerekeiket élni, úgy ahogy akarnak. Tartsák tiszteletben a fiuk/leányuk párválasztását. Ha nem illenek össze, ezt ne a szülők döntsék el, hanem bízzák ezt az időre. Ez a legegészségesebb folyamat.
2014. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora kérdés ez, kíváncsi leszek a válaszokra :P
2014. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!