Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek ezt a lányoto...

Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nálam alszik egy barátnőm, meg van egy fiú akivel jobavagyok es megkértem anyat had aludjon o is itt.. Rogton ravagta, hogy nem, mert fiu. De hat 3-an vagyunk. Akkor most miért nem?! Igy nem törtênne semmi, meg amúgy se...

2014. dec. 27. 20:41
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szerinted a 14evesek jatszanak? Legozzunk vagy mivan?:D mas 12 evesen mar a bokorban szexel, nem ertem miert olyan lehetetlen, hogy itt aludjon ket jo baratom. Amugy se aludnank, hulyeskednenk, filmet neznenk, es nem NEM szexelnenk.
2014. dec. 27. 21:08
 12/30 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem csak ejszaka lehet:)
2014. dec. 27. 21:09
 13/30 anonim ***** válasza:
44%

mért nem hívod át az egyik 12 éves haverodat aludni?

azért mert valaki 12 évesen szexel, még 14 évesen nem lesz normálisabb vagy elfogadhatóbb a szex. 16 éves fiú, pedig mindig erre gondol :-)

2014. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Egy sima ottalvasba miert lat bele mindenki tobbet? Ha akarnank ott a nappal. Istenem
2014. dec. 27. 21:16
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Nem erről van szó, hogy mikor mit hol lehet. Mondom. Gyerek vagy, a szülőknek pedig, ha normálisak, határokat kell szabni, különben olyan elbszott fiatal felnőtt lesz belőled, mint a legtöbb mostani tiniből. Tudom, hogy ennyi idősen mindenki független felnőttesdit akar játszani, de még nem tartasz ott. Fogadj szót a szüleidnek.
2014. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

7 es vagyok,Làtod kėrdezo ennyire buta vagy, hogy ertelmezni sem tudod amit irtam,

2 valaszolonak nem reg 0%ertekeltek hogy hatarozottan nem engedne meg. Te meg itt josz az en eletemel, holott ha viszanezed, nem ugyanaz a valaszolo vagyok, mint a 2 es😊 epp ezert nem kell vergodnod, es felnotteset jatszani!

En 14 evesen nem aludtam nem is aludhattan volna el a haztol, es eszembe sem jutott volna. Azert van a d2lutan hogy baratnoz, de neked ez nem eleg hogh meglett engedve, meg egy 16 eves sracot is oda akarsz r3 delni hogy ott aludjon! Es ha megdug persze o lenne a szemet! Johos ha a szuleid nem engedik meg, de ha meg vergodnel meg a baratnodet sem engednem meg hogy veled aludjon!!! Filmez delutan stb!

2014. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
:Ddd
2014. dec. 27. 21:24
 18/30 anonim ***** válasza:
45%

Én 19 vagyok, és nekem nem engedték volna meg, ha ezt akarom.

Max ha szilveszterkor. Akkor talán, ha nem kettesben vagyunk. De szerintem ennek nincs is értelme, legyetek nappal együtt, akkor találkozzatok. És ne is cipelj fel fiúkat otthonra 14évesen. Ráérsz még erre később szerintem.

De amúgy ha nagyon akarod anyukád győzd meg, ne minket.

2014. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként ezt én sem értem, mi értelme van, hogy ott aludjon? :D Ezt magyarázd már meg, kérdező. Beszélgetni nappal is tudok.
2014. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
28%

kérdező én is így vagyok kb :D

13 éves vagyok,egy fiú a legjobb barátom és nagyon szeretnék egyszer nála aludni..nem értem mitől félnek,a fiú teljesen normális,már rég ismerem..olyan hülyeség szerintem hogy megerőszakol álmomban..én fogom őt...na jó nem :D xddd

2014. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!